Перейти на мобільну версію сайту


21.10.2016

СТУКАЙТЕ, І «SOS» ДОПОМОЖЕ

центр1Напередодні Дня захисника України було відкрито Центр медико-психологічної реабілітації та консультативної допомоги учасникам бойових дій АТО та їх родини «SOS», який презентував лікар-психіатр Віктор Войцехівський.

У Віктора Олесевича багатий досвід роботи, він уже працював із ветеранами-афганцями і надавав їм суттєву допомогу, багатьох повернув до повноцінного життя. 

- Нині як ніколи психологічна допомога потрібна не лише учасникам, але й їхнім близьким, - каже лікар. - Люди в кабінети психіатрів соромляться йти, щоб не подумали, що вони психічно хворі. А тут у нас досить спокійне місце, завдяки благодійникам створені належні умови. На волонтерських засадах працюватимуть психологи, зокрема, і я. Також тут можна буде отримати юридичну консультацію і різного роду допомогу. Наша команда, якій допомагає Валерій Шкуренков, виїжджала не раз у зону АТО для надання допомоги нашим землякам.

І дійсно «SOS» обладнаний для зручності наших захисників. Окрім консультації, тут можна буде отримати медичні процедури. 21 жовтня під час відкриття «SOS» було освячено. 


Теги: Центр медико-психологічної реабілітації, Віктор Войцехівський

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.