Перейти на мобільну версію сайту


07.06.2019

СТО «ГОРІШКІВ» ДЛЯ ДЕПУТАТІВ

сесія містоЗ50 тисяч гривень на капітальний ремонт центрального стадіону ім.Г.Тонкочеєва виділили депутати під час засідання 73-ої сесії Кам’янець-Подільсьої міської ради, яка пройшла 4 червня. Кошти на капремонт важливого для Кам’янця спортивного об’єкту були виділені під час розгляду питання щодо внесення змін до бюджету міста. 

Крім цього, обранці громади розглянули майже сто актуальних для розвитку міста питань. На початку засідання міський голова Михайло Сімашкевич вручив відзнаку «За заслуги перед міською громадою» Костянтину Агапову, який переміг у міжнародному турнірі зі змішаних єдиноборств у рамках фестивалю «Битва у фортеці».

Депутати затвердили звіти комунальних підприємств про фінансово-господарську діяльність у 2018 р. Було проаналізовано роботу КП «Побуткомбудсервіс», КП «Спецкомунтранс», КП «Комунтранссервіс» та СКП «Міськліфтсвітло». Також депутати заслухали звіт про роботу постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення за 2018 рік, яку очолює Олег Ткач. З цього питання було зазначено, що за сприяння комісії профінансовано за рахунок коштів міського бюджету та виконано наступні роботи: прийнято до комунальної власності міста нежитлове приміщення по вулиці Суворова, 44 для розміщення амбулаторії сімейної медицини; придбання медичного обладнання для міської поліклініки №1 на загальну суму 428,0 тис. грн, а також для дитячої поліклініки №1 – 397,2 тис. грн, для міської лікарні №1 – 480,9 тис. грн. А для амбулаторій сімейної медицини обладнання коштує 280,85 тис. грн.

Депутати затвердили Положення про Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у новій редакції. Варто зазначити, що ця установа надає послуги на безкоштовній основі. Центр має право утворювати спеціалізовані служби підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства, зокрема мобільні бригади соціально-психологічної допомоги, притулки у формі структурних підрозділів центру. 

На сесії було розглянуто низку земельних питань, в тому числі щодо надання земельних ділянок учасникам бойових дій на сході. У міській раді зазначили, що відповідні проекти рішень були розглянуті і рекомендовані координаційною радою з соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та членів їх сімей, а також сімей загиблих учасників АТО та ООС.

 Богдан БЕЛЬЗЕЦЬКИЙ. 


Теги: сесія міської ради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.