Перейти на мобільну версію сайту


02.03.2018

СТАРТУВАВ СІМЕЙНИЙ КЛУБ

довжок27 лютого в Довжоцькому ДНЗ відкрився сімейно-родинний клуб знатоків «Я і з мамою, і з татом знаємо всього багато». Його перше засідання було присвячене темі «Наші четвероногі друзі: знай, люби і бережи». 

Десять веселих, активних, розумних і допитливих дошкільнят старших груп демонстрували досвідченому журі у складі Довжоцького сільського голови Руслана Рябого, районного методиста Наталії Кашуби, провідного спеціаліста екологічної освіти НПП «Подільські Товтри» Олени Дем’янової, завідувача районної бібліотеки для дітей Людмили Геращенко, голови батьківського комітету Руслана Жуковського свої знання про тварини нашої планети, їхні звички, місце проживання та спосіб життя. Учасниками клубу знатоків були Саша Войціцький, Софійка Гуменюк, Діма Дюднєв, Софійка Желізник, Валерія Журавленко, Вероніка Каправчук, Андрій Москалюк, Софійка Павлюк, Кіріл Рудий, Валерія Свята.

довжок2– «Клуб знавців» – це одна з інноваційних форм роботи з батьками, яка передбачає чотири засідання, – розповідає завідувач дитсадка Людмила Желізник. – Ми особливу увагу приділяємо роботі з сім'ями вихованців, адже саме родина і заклад дошкільної освіти – два суспільних інститути, які закладають фундамент майбутньої родини. Зважаючи на вимоги часу, нової української школи і була започаткована система роботи з батьками. Надзвичайно приємно, що наші починання знаходять розуміння й підтримку. Увесь колектив дитсадка гарно попрацював, аби провести свято на гідному рівні. Особисто хочу відзначити роботу методиста нашої «Веселки» Оксани Жиго.

Знання випускників були такими високими та різносторонніми, що не було переможців і переможених. Малята отримали солодкі подарунки і дипломи від сільського голови, а батьки, які готували малят до конкурсу – подяки за сумлінне виховання своїх дітей.

Дякую за підтримку в проведенні свята нашим постійним благодійникам – сільському голові нашої громади Руслану Рябому, директору спиртзаводу Олені Сущевській, підприємцям села Миколі Богданову, Миколі Семелюку, Наталії Бунько.


Теги: Довжоцький ДНЗ, клуб знавців

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.