Перейти на мобільну версію сайту


19.06.2015

СПРАВА ТЕПЛЮКА БУКСУЄ

16 червня в Дунаєвецькому райсуді продовжили слухання кримінальної справи щодо жорстокого вбивства кам’янецького юнака Павла Теплюка.

Останнім часом здається, що ця справа просто безнадійно забуксувала. Підсудний не одне засідання вимагає доставити в суд заявлених ним свідків, які, до речі, не є очевидцями жахливої події і по суті заявити нічого не можуть. Крім того, багато кого із його заявленого списку немає за місцем проживання. Про це повідомив дільничний інспектор, на якого поклали обов’язки доправити людей примусово.

Однин свідок все ж таки прибув і дав покази. Ще одного планують допитати 2 липня під час чергового судового засідання. Покази решти заявлених свідків було зачитано. Цього разу як і в поперідніх судових слуханнях відзначалася зухвала і хамська поведінка не лише підсудного, але й прихильників убивці, серед яких було двоє мусульман. Один з них перебуває у розшуку як терорист.

- До Дунаєвецького райвідділу міліції надійшла інформація, що в приміщенні райсуду перебуває пан Майрієв, який значиться в розшуку, - каже начальник Дунаєвецького райвідділу міліції Сергій Яценко. - Його було доставлено у відділ для перевірки інформації. Ми звернулися в служби безпеки і, як з’ясувалося, на території України даних про його терористичну діяльність немає.

Проте є інформація з неофіційних джерел, що цей громадянин перебуває у розшуку в Російській Федерації як терорист. Крім того, виникає питання, що робити кримському татарину на заході України та ще й підтримувати вбивцю нашого українського хлопчини?

Теги: суд над Макоцеєм

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.