Перейти на мобільну версію сайту


26.02.2016

СПРАВА РУСЛАНИ НІМАК: СУДДІ ВИВЧАЛИ РЕЧДОКИ

19 лютого відбулося чергове  судове засідання у справі жорстокого вбивства молодої жінки, матері двох малолітніх дітей Руслани Німак, що сталося минулого року.

Напевне, ця справа, як і попередня щодо ще одного жорстокого вбивства Павла Теплюка, буде розглядатися не один рік, і кам’янецькі судді не побачать у злочині особливої жорстокості. Принаймні, для цього все роблять родичі злочинця. На всі запитання, адресовані йому з приводу власне вбивства, він майже нічого не пам’ятає, проте дрібні деталі може пригадати, зокрема, про телефони, які були в нього і немає у справі.

Того дня судді на прохання прокурора знайомилися із особистими речами вбитої Руслани та і її вбивці як із місця злочину, так і з нічного клубу та автомобіля таксі.

Дуже ретельно експерти дослідили закривавлений одяг кожного. Захисник акцентував увагу на тому, що людина носить одну річ, а в справі їх декілька в крові. Крім того, він стверджував, що одяг підсудний зберігає у шафі, тож яким чином він міг опинитися на підлозі чи ще десь? Таке враження, нібито в залі сидять одні нехлюї, які можуть сорочку залишити на стільці чи дивані, а от злочинець у стадії глибокого сп’яніння - надто пунктуальна людина, яка не дозволяє собі такого. Проте він залишив у нічному клубі, де відпочивав тієї ночі, свій верхній одяг, светр, паспорт...
Дивувалася сторона захисту, яким чином закривавлені речі в пакеті потрапили під сходинковий марш, хоча відповідь на це проста - замітав сліди злочину.

Із пакетів, які були опломбовані, а прокурору доводилося їх розкривати, доносився жахливий сморід плоті. Лише за це потрібно правосуддю видавати молоко. Чесно кажучи, не кожна людина може таке витерпіти. Отже, підсудний деякі речі впізнав, деяких він не пам’ятає, особливо тих, які були найбільше закривавлені. Дивно, але серед речей вбитої не знайшлося нижньої білизни. І ще, коли оглядали зброю злочину - ніж, з яким можна ходити на слона, присутні судового процесу на якусь мить зачаїли подих, ледве не знепритомніли всі, а злочинець у клітці зневажливо ухмилявся.
Не може бути виправдання нікому, навіть, якщо страждає на амнезію чи ще якісь нервові хвороби, щоб позбавити життя людину. Немає гарантії, що вбивця, який через певний час вийде на волю, не позбавить життя ще когось, мотивуючи це розладом психіки. Не можна таких навіть за зразкову поведінку випускати на волю - НІ-КО-ЛИ(!) і навіть за гроші не можна зменшувати термін, бо завтра в його злочинні руки може потрапити ваша донька, дружина, сестра, мама чи подруга.

Сподіватимемося, що судді ретельно під мікроскоп розглянуть і справедливо винесуть вирок у цій справі, адже окрім земного суду, який у руках простих людей, є ще вищий суд – Божий, і від нього грошима ніхто вже не відкупиться.

Теги: суд, вбивство

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.