Перейти на мобільну версію сайту


11.12.2015

СПРАВА ПАВЛИКА ТРИВАЄ

Можливо, вже дадуть спокій його душі і згорьованій матері.

7 грудня розпочалося вкотре повторне слухання кримінальної справи щодо жорстокого вбивства 18-річного кам’янчанина Павла Теплюка. Чергове коло пекла проходять усі учасники процесу та зокрема, горем вбита мама, дідусь, рідні та друзі родини Теплюків.

Склад суддівської колегії замінено: замість Кучерявої у справу вступив новий суддя, голова Дунаєвецького райсуду Володимир Шклярук. Цього разу вирішили з 7 до 11 грудня справу слухати щодня, а не так, як увесь минулий рік її як могли, так і розтягували.

У понеділок судове засідання в Дунаївцях мало розпочатися о 09:00, але цього не відбулося, бо Хмельницьке СІЗО випускає ув’язнених з 09:00. Потерпіла сторона з’явилася на призначений час, а от підсудний зі своєю групою підтримки з’їхалися на 11:00. Напевне, вбивця має можливість повідомляти своїх рідних про час прибуття. Отже, головуючий суддя зробив перерву у судовому засіданні, щоб дати можливість доставити підсудного.

Цього разу судове засідання було забезпечене спецпідрозділом для охорони правопорядку, і, як годиться, правоохоронці були у масках та зі зброєю, аби чого не вийшло, бо в суді вже добрячий накал.

Голова суду заборонив розтягувати поліетилен, який слугував для захисту потерпілої сторони і свідків від гидотного плювання вбивці. Але недовго той плював на людей, особливо дісталося прокурору, якого нелюд обзивав, харкався та свистів, доки його не видалили із судової зали за неприпустиму поведінку і неповагу до суду.
Наступного дня, коли харкотиння потрапило на суддів, розтягнули захисну плівку, але теж ненадовго. Знову неприпустима поведінка, образи і через неповагу до суду підсудного видалили із зали. Цікаво, що родичі і прихильники обвинуваченого у вбивстві у суд не з’являються, напевне, працівники кам’янецького ІТТ не приносять на блюдці телефон для повідомлення, коли наступне засідання.

Уже вкотре допитано свідків, які змогли з’явитися у судове засідання, проведено відеоконференцію з тими, хто з різних причин, здебільшого через стан здоров’я, не змогли їхати в Дунаївці. Вже допитано експертів. Проте, досить неприємне враження склалося у всіх від безпосереднього свідка, можна навіть сказати друга загиблого, Наливайка, який перший мав би свідчити про події тієї трагічної ночі, але його мати чомусь перешкоджає свідченням. А на місці Павлика міг опинитися її син, але...

Залишається дочитати томи кримінальної справи, дебати та вирок.

Теги: суд над Макоцеєм, Павло Теплюк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.