Перейти на мобільну версію сайту


03.03.2017

СПОРЯДЖЕННЯ ВІД ПРИТУЛИ

притулаДля потреб Центру розмінування відомий шоумен і волонтер Сергій Притула передав чергові два сучасні комплекти водолазного спорядження.

Начальник відділення водолазної підготовки Центру розмінування старший лейтенант Володимир Гуска підкреслив, що загалом Сергій Притула вже передав військовим саперам для підводних робіт шість комплектів загальною вартістю в 15 тисяч доларів США.

- Попередні рази він особисто приїздив до Кам’янця-Подільського, аби передати нам спорядження. Зокрема, під час крайнього візиту Сергія Дмитровича у вересні ми провели ритуал посвячення його у водолази із повним зануренням, - наголосив старший лейтенант Володимир Гуска. – Цього разу через значну творчу завантаженість командир Центру полковник Володимир Родіков відрядив мене до столиці. Командування Центру, весь особовий склад засвідчує пану Притулі глибоку повагу, шану і вдячність за таку надзвичайно цінну допомогу. Що й казати, у Сергія Дмитровича слова з ділом не розходяться, пообіцяв – зробив.

У свою чергу, Сергій Притула наголосив, що цим його допомога Центру розмінування не обмежується та просив переказати кам’янецьким саперам своє коронне: «Працюємо, панове!»

Наразі у відділенні водолазної підготовки Центру розмінування тривають півторамісячні курси підготовки саперів-підводників. Тому вже найближчого понеділка чергові два комплекти від Притули будуть випробувані за призначенням.

Андрій АГЄЄВ, прес-офіцер ЗСУ.


Теги: Центр розмінування, спорядження, Сергій Притула

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.