Перейти на мобільну версію сайту


16.02.2018

СПОЧАТКУ ЛЮБ’ЯЗНОСТІ, А ПОТІМ ЧЕРГА

сесія14 лютого пройшла 51 позачергова сесія міської ради, на порядок денний якої виносилося 10 питань, головне з яких – зміни та доповнення до міського бюджету. Воно викликало найбільше обговорень, навіть попри те, що розглядалося на всіх депутатських комісіях та фракціях.

Депутати від «Свободи» майже всім складом побажали, щоб на їхніх виборчих дільницях відремонтували дворові проїзди та вулиці. З цього приводу обурився депутат Валерій Слободян, мовляв за прийняття бюджету вони не голосували, а гроші на свої потреби вимагають. Можливо, народні обранці готуються до виборів, і кожен рве землю під копитом, аби саме на його дільниці першочергово було наведено лад. І тут вже в кого м’язи міцніші, тобто в якої політсили більше голосів. Та виборці мають чітко усвідомити, і щоб депутати не спекулювали такими речами, адже це гроші не з їхньої кишені, а їх виймають з міської скарбниці. Тому орденів за це ніхто не отримає.

Після бурхливого обміну люб’язнос­тями слово взяв депутат Олег Ткач. Він висловив пропозицію створити електронну чергу ремонту дворових проїздів та вулиць. 

– У місті всі вулиці потрібно ремонтувати, незалежно від того, депутат від якої партії про це просить, – зазначив міський голова Михайло Сімашкевич.

Отже, проголосували за розподіл 29 млн грн (при потребі в 230 млн грн) на найбільш важливі проекти в основних галузях міста, а також на заробітні плати медикам, вчителям, службовцям, працівникам закладів культури.

сесія-1Крім того, аби отримати з Фонду регіонального розвитку 1 млн грн на реконструкцію приміщення міської поліклініки №1 на вул.Франка під розміщення лікувально-діагностичного центру та фізіотерапевтичного відділення, передбачили співфінансування на цю потребу в 100 тис. грн. Також проголосували за доручення департаменту ЖКГ створити електронну чергу вулиць, які підлягають ремонту в 2018 році.

Розглянули звернення до вищих посадових осіб держави щодо стану виконання ЗУ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», яке перебуває на контролі в нардепа Володимира Мельниченка. Підтримали реалізацію проекту «Безпека дорожнього руху в містах України». 

У різному заслухали представницю Центрального ринку Ольгу Мельник, яка розповіла про біди підприємців ринку і попросила, аби за допомогою депутатського корпусу ці питання вирішилися.

Депутат Михайло Посітко зазначив, що в місті через втрату робочих місць на ринку може виникнути колапс, люди працездатного віку змушені будуть виїхати за кордон.

– Підприємців потрібно підтримати, – сказав Валерій Слободян, – питання вивчити і допомогти людям з ринку.

Депутати проголосували за створення тимчасової депутатської комісії з розгляду питань, які виникли в підприємців Центрального ринку.


Теги: позачергова сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.