Перейти на мобільну версію сайту


31.03.2017

СПІВПРАЦЯ ТРИВАТИМЕ

мерНа запрошення Президента Кракова та Голови економічного форуму міський голова Михайло Сімашкевич брав участь у Третьому Європейському конгресі місцевого самоврядування. Говорили про питання бізнесу, політики, культури, економічної співпраці в органах місцевого самоврядування та загалом про Європу в епоху глобальних змін. 

- Обмін досвідом серед успішних країн, які здійснили вдало реформи, вкрай важливе питання сьогодні для нас, – зазначив Михайло Сімашкевич.

У другий день свого перебування за кордоном міський голова відвідав так зване українське військове кладовище, де поклав квіти до могили вояків армії УНР, інтернованих на території Польщі після підписання Ризького мирного договору. Усього в тамтешньому таборі передмістя Каліша утримувалися 1200 українських патріотів.

Також Михайло Євстафійович взяв участь у міжнародному дискусійному клубі з обговорення питань співпраці у розвитку таких галузeй, як культура, наука та туризм, де виступив із доповіддю.

29 березня міський голова та ректор К-ПНУ Сергій Копилов підписали Декларацію про умови співпраці з Познанським університетом Адама Міцкевича. 

- Сподіваємось на активний обмін студентами, - зазаначив Михайло Сімашкевич.

Теги: III Європейський конгрес місцевого самоврядування, Польща, Михайло Сімашкевич

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.