Перейти на мобільну версію сайту


11.08.2017

СОЦІАЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ В ОДНОМУ ФОНДІ

ромаУ зв’язку із реорганізацією Фондів соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України утворено Фонд соціального страхування України.

У Кам’янці-Подільському відділення Фонду очолив Роман Березніцький. Про зміни і нововведення, які очікують на страхувальників Фонду, поговорили з новим очільником.

– Розпочата в січні 2015 року процедура припинення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та їх виконавчих дирекцій і робочих органів, з переведенням працівників цих фондів соціального страхування до Фонду соціального страхування України завершилася до 1 серпня 2017 року, – пояснює Роман Миколайович. – З 1 серпня всі функції та завдання, визначені Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», забезпечуються Фондом соціального страхування України та його робочими органами.

– Які основні завдання виконуватиме новоспечене відділення?

– Ми, як і раніше, займатимемося своїми безпосередніми обов’язками, але вже під однією вивіскою. У першу чергу, це забезпечення соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, медичного страхування та забезпечення дотримання вимог чинного законодавства у цих сферах на території міста і району.

Також надання страхових виплат та соціальних послуг, матеріального забезпечення, відповідно до Закону; здійснення контролю за використанням коштів Фонду, веденням і достовірністю обліку та звітності тощо.

Ми продовжуємо вести облік страхувальників, реєстр потерпілих від нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також осіб, які у разі смерті потерпілого мають право на одержання щомісячних страхових виплат. Здійснюємо контроль за використанням роботодавцями та застрахованими особами коштів Фонду.

– З початку року і до об’єд­нання скільки коштів виплатив Фонд застрахованим особам і по яких напрямках?

– Суми виплат доволі немалі. До прикладу, ми виплатили 6108,7 тис. грн по тимчасовій непрацездатності працівників по загальному захворюванню; 1343,9 тис. грн – по тимчасовій непрацездатності працівників пов’язаній з невиробничою травмою; 669,6 тис. грн – по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворою дитиною або хворим членом сім’ї.

7468,7 тис. грн допомоги отримали 269 жінок у зв’язку з вагітністю та пологами, 27 осіб – 82,2 тис. грн на поховання осіб, які працювали. На 109,6 тис. грн виплачено допомоги у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності.

Двоє осіб отримали одноразову допомогу після стійкої втрати працездатності на суму 17,3 тис. грн. 474 особам було виплачено 4139,4 тис. грн щомісячної страхової виплати в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого.

– А як щодо виплат у випадку медичної, професійної та соціальної реабілітації потерпілих?

– Їх також виплачували. Четверо осіб, які постраждали на виробництві, отримали 22,1 тис. грн на лікування та медичну реабілітацію. П’ятьом компенсували 7,6 тис. грн на лікарські засоби та вироби медичного призначення. Витрати на спеціальний медичний догляд однієї особи склали 24 тис. грн. 130,2 тис. грн було виплачено 12 громадянам на компенсацію витрат, пов’язаних з постійним стороннім доглядом, а 230,7 тис. грн – 39 особам на витрати, пов’язані з побутовим обслуговуванням.

Загалом об’єднання двох Фондів було необхідне, адже частково раніше ми дублювали функції один одного. Відтепер усі функції будуть діяти в одному Фонді соціального страхування. Поки що ми не маємо одного приміщення, тож, як і раніше, знаходимося за двома адресами.

Отож, відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування знаходиться за адресою: вул.Князів Коріатовичів, 21/10 (Тел.: 5‑09‑99, 3‑07‑51). Особам, що отримують допомогу з тимчасової непрацездатності, пов’язану з нещасним випадком та професійним захворюванням на виробництві, необхідно звертатися за адресою: вул.Князів Коріатовичів, 25, 2-ий поверх, к.208 (Тел.: 3‑28‑40, 3‑87‑01).

З дос’є «КлюЧа»
Роман Миколайович народився 21 лютого 1980 р. у Кам’янці-Подільському. Після закінчення ЗОШ №13 навчався в коледжі харчової промисловості. 1998-2003 рр. – навчання на факультеті «Облік і аудит» ПДАТА. 2001-2002 рр. – юристконсульт ДП «Провансаль» заводу «Харчовик». 2002-2009 рр. – бухгалтер-фінансист заводу «Харчовик». 2009-2011 рр. – приватний підприємець. 2011-2012 рр. – заступник завідувача оргвідділу міськ­ради. 2012-2016 рр. – завідувач відділу контролю та аналізу використання енергоресурсів КП «Міськтепловоденергія». 2016 р. – головний спеціаліст контрольно-ревізійного відділу Хмельницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. 2016-2017 рр. – директор Кам’янець-Подільського міського відділення Хмельницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
Одружений. Виховує двох дітей.


Теги: Фонд соціального страхування, Роман Березніцький

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.