Перейти на мобільну версію сайту


23.06.2017

СОЛОДКИЙ МІРАЖ ДО ЄВРОПИ

потяг1«Укрзалізниця» підчепила до потяга №117 «Буковина» один додатковий транзитний вагон із Києва до Бухареста, який курсує через наше місто. Щоправда, ціна дещо кусюча, але за комфорт потрібно платити.

Потяг курсує раз на тиждень, тобто щоп’ятниці. До Кам’янця-Подільського він прибуває о 03:27, а відправляється через п’ять хвилин. У кінцевий пункт призначення – столицю Румунії, Бухарест, потяг прибуває о 22:56, а назад повертається в неділю. 

Курсування цього вагона забезпечує сполучення між багатьма містами України та Румунії. Зокрема, він зручний для жителів Вінниці, Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Чернівців та інші. На території Румунії зупиняється у Сучаві, Аджуді, Романі, Бакеу тощо.

Придбати квитки в Кам’янці-Подільсь­кому поки що неможливо, найближчими касами наразі є Хмельницький і Чернівці.

Вартість проїзду в РІЦівському вагоні становить не мало – не багато – аж дві тисячі гривень. Крім того, цей вагон у Чернівцях перечіпляють до приміського Чернівці – Вадул Сірет, потім ще раз його перечіпляють, тягаючи туди-сюди.

Можливо, це когось і влаштовує, але багато людей хотіли би, щоб не лише СВ вагони підчіпляли, а звичайні купейні чи плацкартні, це б здешевило вартість проїзду і навантаження на кишені кам’янчан.

Отже, хтось вирішив попіаритися, що ми такі вже круті стали, безпроблемно можемо їздити в Європу та маємо круте сполучення, і ми тепер в Євросоюзі. Гучно сказано!

Досі туристичне місто Кам’янець-По­діль­ський навіть не може без перекладних дістатися до Одеси, хоча для цього потрібно лише трішечки змінити маршрут, і ми зможемо без проблем потрапляти на море. Та це комусь не вигідно.

Ось над яким питанням потрібно попрацювати нашим депутатам!


Теги: потяг до Європи

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.