Перейти на мобільну версію сайту


08.06.2018

«СОЛІДАРНІСТЬ» І «БАТЬКІВЩИНА» ШМАТУЮТЬ АЛЕЮ

сесія5 червня пройшло чергове засідання сесії міської ради. Було розглянуто 16 основних і майже 100 земельних питань.

До початку сесійного засідання міський голова Михайло Сімашкевич вручив комп’ютер юному школяру з числа переселенців, який було обіцяно ще у вересні під час зустрічі з переселенцями. Комп’ютер обіцяли тому, хто найкраще завершить навчальний рік. Дарунок дістався учню вже 2-Б класу НВК №9 Данилу Гарану, родина якого була змушена переїхати до Кам’янця з с.Безіменне Новоазовського району Донецької області. Попри всі складнощі з опануванням української мови, хлопець продемонстрував високе прагнення до знань. Батько школяра подякував за підтримку та розповів, що наше місто стало для родини другою домівкою.

Депутати погодили звіт про виконання бюджету міста за 1 квартал поточного року, положення про місцеві податки і збори, звіти комунальних підприємств «Комунбуд» та «Побуткомбудсервіс». Затвердили в новій редакції і положення про онлайн трансляцію сесій міської ради. 

Майже одноголосно проголосували за створення інклюзивно-ресурсного центру; комплексну програму взаємодії військової частини А2738 та міської ради; перейменування провулків Папаніна на Замковий, Піонерський на Затишний.

Також погодили виділити частину коштів на Програму першочергового впровадження загальнобудинкових засобів обліку витрат та регулювання споживання води з дистанційною передачею даних КП «Міськтепловоденергія». Її реалізація є обов’язковою нормою, згідно з Законом «Про житлово-комунальні послуги», який вступив у дію 10 червня. Він передбачає, що 100% житлових будівель мають бути обладнані вузлами комерційного обліку тепла, гарячої і холодної води, а за невиконання цієї вимоги будуть застосовані штрафні санкції. За станом на 1 травня 2018 р., загальнобудинковими приладами обліку води оснащено лише 41 із 861 житлового будинку з централізованим холодним водопостачанням (3,8%). Оснастити лічильниками необхідно ще 820 будинків. Загальнобудинковими лічильниками гарячого водопостачання необхідно обладнати 154 будинки, лічильниками теплової енергії – 18 будинків із 434.

Затвердили на сесії і звернення до голови Хмельницької ОДА Вадима Лозового щодо розподілу коштів на ремонт доріг, адже на область з Держбюджету надійшло 450 млн грн. Частину коштів з цієї суми міська влада просить виділити на місто. Також проголосували депутати за придбання ще двох квартир – для родини загиблого та пораненого військовослужбовця до кінця року.

– Допомога родинам наших загиблих Героїв та хлопцям, які втратили своє здоров’я, залишившись назавжди особами з інвалідністю – одне з пріоритетних завдань у роботі влади та суспільства. Загалом за три роки для сімей загиблих військовослужбовців та поранених, які отримали першу чи другу групу інвалідності, придбано 8 квартир. – зазначив Михайло Євстафійович.

Щодо земельних питань, то їх пропрацьовували в комісіях, але напевне, погано вивчили чи просто на те, що потрібно, заплющили очі. Вже не один рік мусолиться питання надання дозволу на рорзробку землеустрою земельної ділянки на зеленій (рекреаційній) зоні алеї «Північна», яка тягнеться вулицею Північна від Суворова до Чапаєва (Андрія Шептицького). Раніше на розробку надходили заяви пачками, але в депутатів вистачало сили волі, щоб не роздавати землі на алеї. Проте щоразу поодинці намагаються цю землю прихопити, навіть незважаючи на те, що тут проходять комунікаційні магістралі. Люди, схаменіться! Що ви робите? Біля кожного домогосподарства є земля, тож користуйтеся нею. Навіщо вилазити за огорожу? Або ж уже справедливо її розділіть між домоволодіннями по обидва боки алеї. Не розділяйте людей на білих та чорних.

Цього разу все ж таки вдалося знайти білого, бо ж він при посаді. Скориставшись відсутністю голови земельної комісії Валерія Слободяна, коли розглядалося питання по Північній навпроти будинку №37 про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, комісія проморгала або навмисне ввела в оману всіх і не заперечила про надання дозволу. Попри те, що питання з першого разу не пройшло в сесійній залі, бо набрало лише 17 голосів, після перемовин на перерві «Солідарності» з «Батьківщиною» вже депутати Гордійчук, Жильчук, Гурома та Ткач змінили свою думку при пропозиції це питання переголосувати. Отже, ще один шмат землі вкрали у громади. Нам вже не потрібно ні зелених зон, ні алей, ні парків – все на дерибан. Хоча, ще є шанс депутатам схаменутися і не затвердити проект землеустрою цієї земельної ділянки.


Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.