Перейти на мобільну версію сайту


13.03.2020

СОБОРНІЙ НОВЕ ВБРАННЯ, АВТІВКАМ ПАРКІНГ

соборна11 березня на засіданні постійної комісії міської ради з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології обговорили реконструкцію вулиці Соборної.

Голова комісії Валерій Слободян наголосив про заборону Хмельницького архбудконтролю будівництва на Соборній підземного торгівельного комплексу. Отже, ця земельна ділянка на сьогодні вільна, тому вже слід приступити до демонтажу паркана на ділянці від просп. Грушевського до вул.Гагаріна.

Комісія рекомендує департаменту ЖКГ в найкоротші терміни демонтувати блоки на цій вулиці.

На містобудівній раді було розглянуто питання благоустрою на центральній вулиці міста. Фахівці вже працюють над її концепцією, до уваги беруться всі зауваження і вже розроблено топографічний план Соборної. Його представив заступник міського голови Сергій Бабій. Валерій Анатолійович запропонував долучити до участі в благоустрою цих кварталів і підприємців, які мають там бізнесові інтереси. Адже вони самі повинні розуміти, що до їхнього бізнесу ніхто не має прокладати комфортні підходи. Досить того, тротуарами їздять важкі автомобілі, які підвозять до них товар і вже добряче понівечили тротуарне покриття. Також він запропонував створити громадську організацію чи фонд Соборної, щоб мати можливість самим контролювали надходження благодійної допомоги від підприємців на придбання тротуарної плитки.

Звучали й пропозиції звернутися до усіх кам’янчан, щоб вони долучилися до облаштування Соборної. Але в результаті вирішили, що ніхто цього робити не буде. Причина проста – підприємці, які ведуть бізнес на інших вулицях теж захочуть за чужий рахунок облаштувати підходи до своїх торгових точок.

Такої ж думки й головний архітектор міста Ігор Пиріжок.

– Справжня робота почнеться за два тижні, коли цей проєкт буде обговорений з громадськістю, – зазначив Сергій Віталійович. – Тоді має пройти його експертиза в Хмельницькому, а вже потім його виставлять на тендер. Хто переможе, той і робитиме.

Він також додав, що усі тимчасові споруди підлягають знесенню, залишиться лише «Кофеман», який відгороджує Соборну від дороги. 

Другим і дуже важливим питанням стало, де паркувати автомобілі. Місць у центрі міста для цього катастрофічно не вистачає. Тому вирішено і вже узгоджено з міським головою будівництво парковки. Погодився подумати й підприємець, який мав будувати на Соборній торгівельний центр.

Оренда земельної ділянки, де нині стоянка навпроти автовокзалу, вже закінчується в червні і її не буде продовжено, а на тому місці має з’явитися автопаркінг. Планується збудувати чотирьохповерховий.

Поки що воно на стадії обговорення.


Теги: засідання комісії міськради щодо реконструкції Соборної

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.