Перейти на мобільну версію сайту


06.04.2012

СМЕРДЯЧЕ ПИТАННЯ НІЯК НЕ МОЖЕ ЗРУШИТИ

30 березня було заплановано чергове засідання комісії з підготовки спільного виїзного засідання міської та районної рад на ДП «Довжоцький спиртовий завод». Та чомусь крім секретаря міськради Василя Сенюка, заступника міського голови Григорія Горшунова, депутатів міської ради Дмитра Васильянова, Андрія Гамалія, райради - Василя Строяновського сморід у місті та прилеглих селах більше нікого не цікавить. Щоправда, пізніше підтягнулися ще кілька депутатів міськради, але вже на сам кінець засідання. Також на зібрання було запрошено в.о директора ДП «Довжоцький спиртовий завод» Олексія Мельника та інженера з охорони навколишнього природного середовища Тетяну Гончарук.
На засіданні присутні обговорили текст звернення, яке планується направити до різних інстанцій, в тому числі до Кабміну. Депутати від імені територіальної громади просять, зокрема, посприяти у вирішенні питання щодо виділення з Держбюджету коштів на будівництво установки з переробки барди, вирішити проблему з інвестором, який би спільно із ДК «Укрспирт» зберіг ДП «Довжоцький спиртовий завод».
В.о. директора заводу Олексій Мельник запевнив, що на підприємстві робиться все можливе, аби усунути неприємний запах.
- Ми вдосконалили систему сепарації, - зазначив Олексій Миколайович.- Викиди скоротились на 20 відсотків. На разі ведуться переговори з керівництвом ЗАТ «Авіс» стосовно будівництва установки з виробництва біогазу. Орієнтована вартість трубопроводу складає 1 мільйон 200 тисяч гривень.
Але, як виявилось, підприємство ще не зверталось до райради з приводу виділення земель для трубопроводу. Натомість порушувалось питання про збільшення площі розливу бардополів. Директор також підтвердив те, що триває процес реорганізації заводу, результатом якого стане втрата ним статусу юридичної особи.
Секретар місьради Василь Сенюк поцікавився станом земельної ділянки в селищі цукрового заводу, на якій розпочато будівництво нової спиртової бази ДП «Довжоцький спиртовий завод». Також Василь Іванович ознайомив присутніх із зверненням голови первинної профспілкової організації ВПС «Захист справедливості» ДП «Довжоцький спиртовий завод» Анатолія Яснила. У ньому було запропоновано низку заходів з усунення неприємного запаху. Серед них: як видалити усю барду, що накопичилась на бардополях за зиму та почала бродити, як висушити карти для барди на бардополях. Автор звернення стверджує, що комплекс таких заходів дасть можливість ліквідувати сморід.
На засіданні було вирішено провести спільну позачергову сесію міської та районної рад і, нарешті, вирішити це смердяче питання.

Теги: спиртзавод

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.