Перейти на мобільну версію сайту


16.03.2018

СЛАВИЛИ ЖІНКУ

желізнНапередодні Міжнародного жіночого дня, 7 березня, в залі Смотрицького сільського клубу відбувся святковий урочистий вечір відпочинку «Прийшла весна – жіноче свято принесла!».

Під керівництвом завідувача сільського клубу Романа Захарова та спільно з бібліотекарем Смотрицької сільської бібліотеки Тамарою Яскун учасники гуртків народного та естрадного співу «Смотрицьке сузір’я», «Зоренята» та театрального гуртка підготували святковий урочистий концерт «Ми жінку-матір славимо в віках!».

Протягом вечора лунали запальні пісні у виконанні Ангеліни Грицюк, Андрія Комзюка, Каріни Іванишиної, Катерини, Вікторії та Олександра Продан, Марії та Анатолія Ляхоцьких, Анни Акимович, Аліни Явної, Даші Сергєєвої та інших. Нікого не залишили байдужими веселі постановки: «Свекруха та невістка», які талановито виконали Тетяна Захарова та Тетяна Ляхоцька; «Палажка та Параска» (Світлана Ленчевська і Марія Ляхоцька); мініатюра «Теща повернулася з курорту» у виконанні Івана Вільчика та Миколи Олексійчука. Також звучали вірші про жінку, про матір та бабусю та молитва за маму у виконанні Каріни Іванишиної. Святкову атмосферу створили учасники колективу «Смотрицьке сузір’я» (Інна та Ірина Левицькі, Тетяна Ляхоцька, Тетяна Захарова, Дмитро Тимчук та Юрій Захаров) виконанням українських жартівливих пісень. Тамара Яскун та Тетяна Захарова для всіх матерів виконали зворушливу пісню «Мама».

желізн-1Досить приємним для смотричан було дружнє привітання учасників художньої самодіяльності інших будинків культури, сільських клубів та бібліотек Колибаївської ОТГ, які подарували гарні, талановито виконані пісні, український танець «Василина» та постановку «Бабця в загсі».

Голова Колибаївської сільської ради ОТГ Михайло Желізник привітав присутніх з 95-річчям району та з прий­дешнім Міжнародним жіночим днем.

Усім учасницям художньої самодіяльності Смотрицького сільського клубу Михайло Дмитрович вручив цінні подарунки.

Теги: святкування жіночого дня

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.