Перейти на мобільну версію сайту


28.02.2020

СКАРБ ТАМПЛІЄРІВ ПРИВЕЗУТЬ ДО КАМ’ЯНЦЯ!

МатічинСьогодні, 28 лютого, у Галереї мистецтв Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника відбудеться презентація нового історичного роману «Скарб тамплієрів» Ярослави Матічин – письменниці зі Львова, яка уже вкотре знайомить кам’янчан зі своєю творчістю. Зокрема, у місті над Смотричем авторка презентувала вже 5 своїх книги: «Veritas», «Quo vadis, Львове», «На війні, як на війні» та «Шляхами Первозванного», «Лицар Крові чи смертельне танго Чуми». 

Цього разу письменниця представить кам’янчанам історію, яка поєднала в собі реальні і художньо-вигадані події з елементами детективу та містики: «Середмістя Львова. Передранкове затишшя. Мешканці старих кам’яниць ще мирно посапують, додивляючись сни. Туристи ще метушливо не бігають по сувенірних рундучках, кав’ярні ще не наповнюють старе місто ароматом запашного унікально-львівського напою. Місто наразі спить. Мовчить австріяцька бруківка – надійно зберігає свої таємниці. Кам’яниця на Вірменській, вузька парцеля, давня брама-портал в тиші старого дворика… Брама надійно зачинена і захищає приватне життя своїм мешканців і ніхто не знає, які пристрасті вирують за нею. Але якщо її привідкрити…»

Історія розвивається по спіралі – відома істина, чи не так? Її витки вигадливі та містичні, але часом такі очевидні! Бо можуть повторюватись у часі з математичною точністю. Аксіома буття для носіїв Світла. Їхній шлях нелегкий, але вони як комети, залишають незабутній слід в серцях тих, хто може свідчити їхній політ, спалах і часом смертельне падіння. Та воїни Світла не бояться смерті, адже вона – тільки завіса, за якою Сонце Правди! ...

Білі хорвати зі Стільська, Львівського Знесення, Карпат, містичної гори Богит і таємниця дна Сарматського моря у каньйоні дивовижного Кам’янця на Поділлі… Феномем Світовида. Сонце праслов’ян.

Княжі часи і Сонце Правди приходить на зміну давнім віруванням, не перериваючи зв’язку з минулим, гармонійно доповнюючи світлі знання новим потенціалом віри. Знищений, але нескорений орден тамплієрів знаходить прихисток на теренах Галицько-Волинського князівства. Закарпаття – Галичина – Поділля. Останній блокпост – Кам’янець-Подільський. Квітка на камені та в променях Сонця.

тамплієриА час – невблаганний і мінливий. На зміну одним тиранам і можновладцям приходять нові, жадні влади і багатств. Сонце Правди намагаються перетворити у чорне сонце Третього Рейху. Ставка Гітлера «Вервольф» і таємничі розкопки у Кам’янці. Операція «Нахтігаль» і народження УПА.

Давні замки Закарпаття, «Золотої Підкови» і Кам’янецької фортеці. Що їх пов’язує навіки? Будівничі чи нерозгадані таємниці?

Новітні часи і новітні герої. Козацька Січ і Майданівська Січ. Воїни Світла і Небесна Сотня. Облога, падіння Акри і блокада Луганського летовища. Герої не вмирають, вони повертаються ДОДОМУ!

Бернар і Стефанія. В кожного з них – своя таємниця і болючі спогади з минулого, які не хочуть легко відпускати. Їхнє кохання не має шансів, боротьба за щастя може тривати роками. Проте, є те, що їх поєднає назавжди – СКАРБ ТАМПЛІЄРІВ.

Прихильники літературного туризму можуть використати прочитаний роман у своїх мандрах. Знайдеться багато охочих побувати в місцях, описаних у книжці і розробити нові туристичні маршрути.

Презентація нового роману Ярослави Матічин «Скарби тамплієрів» розпочнеться о 15:00. Вхід вільний. Адреса Галереї мистецтв: вул. П’ятницька, 11.


Теги: презентація нового історичного роману «Скарб тамплієрів» Ярослави Матічин

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.