Перейти на мобільну версію сайту


13.04.2012

ЩОБ СТАТИ ЩАСЛИВИМИ...

Три слова, що тримають нас у цьому житті – віра, надія і любов. Вони – основа духовності, надійна підтримка для добрих починань. Їх антиподи, - зневіра, відчай та ненависть – постійно йдуть слідом. Але тільки від людини залежить, яка трійця домінуватиме.
Нехай завжди перемагає перша: добра, світла, всесильна. У переддень Великодніх свят хочу побажати усім вам, дорогі читачі, сильної віри, негаснучої надії та щирої любові. А якщо раптом якогось дня наперед вискочить трійця негативу, просто пам’ятайте: тільки ми відповідаємо за те, що твориться у нашому житті.
Був собі колись бавовняний шнурочок, який почувався нікому непотрібним. «Я надто слабкий, щоб бути шнурком, - скаржився він. - Я недостатньо гарний, щоб мене використати для створення гобелена чи навіть для гаптування. Ах! Якби я був золотою ниткою..., оздобив би одяг архієпископа. Я невдаха! Нікому я не потрібен. Нікому не подобаюсь, навіть самому собі!» Зіщулившись на кріслі, він слухав сумну музику і постійно почувався самотнім.
Одного дня його почула грудочка воску і сказала: «Не впадай у відчай, малий бавовняний шнурочку. Маю ідею: давай зробимо щось разом! Звісно, ми не можемо стати великою свічею, яку поставлять на вівтарі або в залі. Ти надто короткий, а я важу замало. Однак можемо стати свічечкою, що подарує трішки тепла й світла. Краще освітлювати й обігрівати хоча б трохи, аніж бути в темряві та скиглити».
Бавовняний шнурочок охоче погодився. Разом з грудочкою воску вони стали свічечкою, котра світила в темряві і дарувала дрібку тепла. І почувалися вони щасливими!
Хто знає, скільки бавовняних, надто коротких шнурочків є у світі. Але мають вони знайти грудочку воску, щоби стати щасливими.

Теги: авторська колонка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.