Перейти на мобільну версію сайту


16.08.2013

ЩОБ БУТИ ГАРНОЮ, НЕ ТРЕБА ЇХАТИ В ПАРИЖ

Яка жінка не мріє бути гарною? Комусь ця краса дається з народження, а хтось добряче має потрудитися, аби досягти бажаного результату. Та, разом з тим, за красою, як і за квітами, варто доглядати, щоб завчасно не зів’яли.
Історія, про яку я вам розповім, трапилася із нашою постійною читачкою, до речі, моєю тезкою Наталею.
Одного дня купилася вона на рекламний гачок, а потім на власній шкірі, точніше нігтяг переконалася, що не все те золото, що блищить...
Будь-яка косметологічна послуга, яку запропонують вам зробити у місті, має фіксовано-приблизну ціну. Чому так? А тому, що в середньому вартість тієї чи іншої процедури в одному чи іншому салоні краси різниться в 5-10 грн.
Наприклад, щоб зробити манікюр та нині модне гелеве покриття нігтів, доведеться пожертвувати у фонд краси суму в 60-120 грн, залежно від додаткових гаджетів, які вам запропонує манікюрниця. париж.jpgПлюс на ціну впливатиме і професіоналізм майстра.
Саме за такими орієнтирами наша героїня шукала собі майстра з манікюру, аби зробити нігтики гарними і сяючими. Гуляючи центром міста, придивлялася до салонів краси, як раптом на очі їй втрапив один із гарною назвою - «Перепустка в Париж!».
Наша панянка зайшла всередину, чемно привіталася. Назустріч їй вибігла адміністратор з розпростертими обіймами, вручила рекламний проспект, всіляко запрошувала відвідати салон.
- Скільки у Вас коштує зробити гелеві нігті? - поцікавилась Наталя.
- Усього 120 гривень, - щебетала адміністратор салону.
- Це з усім? - перепитала Наталя.
- Звичайно, приходьте, будемо раді вас бачити.
Втішена Наталка йшла додому, обмахуючись рекламним проспектом, й думаючи, на який би це день їй записатися до салону. Через кілька днів вона зателефонувала у «Перепустку в Париж» записалася на манікюр.
... Балакуча майстер манікюру розповідала новоспеченій клієнтці різні небелиці, а та, слухала роззявивши рота про послуги, які надає салон, і тішила себе думкою, що може прийти сюди не один раз та замовити не одну косметологічну процедуру.
Завершивши із манікюром, Наталя подалася на ресепшен, аби розрахуватися. І тут почалося найцікавіше!
- З вас 185 гривень, - з кам’яним лицем винесла вирок адміністратор.
- Як? - перепитала Наталя. - Але ж мені казали, що такий манікюр коштуватиме 120 гривень.
- Усе правильно! - немов робот повторила співробітниця салону. - Манікюр - 120, чистка - 45, ламінування - 20.
- Ламінування? Що таке ламінування? - уже з обуренням перепитала клінтка.
- Ну..., - зам’ялася працівниця. - Як вам пояснити? Це полірування нігтів пилочкою. І взагалі, перш ніж розпочинати якісь процедури, ви б мали ознайомитися з прейскурантом наших цін, а там усе чітко написано!
- Отакої! - вигукнула здивована дівчина. - Може, мені ще його на зубок вивчити? А тоді ж чому ви мені руки кремом не помастили після манікюру, як це робиться скрізь? Чи ця процедура у вас теж 20 гривень коштує?!
- Так, - ліміт доброти в салонної працівниці вичерпався. - Платіть гроші, або...!
- Або що? - перепитала Наталя. - Я відмовляюся платити таку суму, я розраховувала на іншу. І взагалі, я хочу поговорити із власником салону.
Адміністратор, певне, не сподівалася впертості від такої тендітної дівчинини, тож заметушилася і забігала по салону.
- Буде вам зараз власник, - тільки й буркнула та побігла шептатися з іншими працівниками закладу.
Наша героїня чекала півгодини, врешті до неї прийшли... Ні, не власник салону, а якісь невідомі у міліцейській формі. Відмовляючись представитись, вони в прямому сенсі цього слова «нагрузили» бідолаху, пригрозивши, якщо вона не заплатить вказану суму, складуть на неї протокол.
Незнання законів не звільняє від відповідальності. Дівчина й справді розгубилася, не знала, як діяти в такій ситуації, тож іншого виходу, аніж заплатити не знайшла.
Ось так з власного гаманця втекло 185 гривень, витрачені на манікюр, грубість та публічні образи від персоналу салону та псевдо-правоохоронців.
- Чула, що в цьому салоні не одну мене так ошукали, але ж не вірила, поки на власні очі не переконалася, - зітхає читачка. - Що робити далі - не знаю. Не шкода грошей, просто образливо за таке ставлення до людей. За мої гроші мені ж нахамили.

Теги: бувальщина

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.