Перейти на мобільну версію сайту


28.07.2017

ЩО ПЕРЕВАЖИТЬ?!

25 липня пройшло засідання депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології. Окрім земельних питань, розглядалися ще й питання щодо подальшої очистки міста від наслідків буревію, зокрема, від повалених і поламаних дерев. Крім двухсот повалених дерев, у Кам’янці зареєстровано ще й 400 поламаних. Усі вони наробили шкоди й енергосистемі міста: високі дерева гіллям пообривали дроти електропередачі і 90% міста залишилося без світла на кілька діб. Тому було вирішено всі старі високі дерева підрізати до висоти 5-6 метрів. Також мова йшла про те, що в місті немає бути місця для тополі та старих кремезних дерев, замість них висадити низькорослі крислаті дерева, щоб більше не брати уроків у негоди, а зробити все, щоб не було різних прецедентів.

Директор департаменту ЖКГ Олександр Бабчинський пояснив членам комісії, чому в місті ще не прибрані наслідки негоди. Нині комунальні підприємства не мають відповідної техніки для вивезення гілля. У них техніка ще 80-х років, яка вже застаріла як морально, так і фізично. Тому автопарк необхідно негайно оновити і для цього слід просити виділення коштів у депутатського корпусу.

На засідання земельної комісії прийшли ходаки-прохачі для вирішенні їхніх земельних питань. ОСББ намагалося обдурити членів комісії щодо виділення земельної ділянки в центрі міста на нібито обслуговування будинку, а насправді це мали бути наділи під гаражі.

Також колишня депутатка, родичка одного з підприємців, лобіювала питання про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на просп.Грушевського, 72а та передачу її у власність пану Суворову. Виявляється, що цей земельний наділ пролобіювала політична сила, якої в раді два скликання тому була більшість, і що цікаво, ця земельна ділянка ніщо інше, як спортивний і дитячий майданчик біля гуртожитку. Але комунальники планують там облаштувати дитячий майданчик. Подивимося, за які преференції віддадуть свої голоси наші обранці наступної сесії.


Теги: засідання депкомісії

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.