Перейти на мобільну версію сайту


13.04.2018

ЩЕ ДОВЕДЕТЬСЯ ПОЯСНЮВАТИ

деплуб12 квітня пройшло 17 засідання депутатського клубу. Цього разу темою стали поетапні зміни в системі охорони здоров’я на муніципальному рівні. Донести ази реформи первинної медико-санітарної допомоги, зокрема, підписання декларації з лікарями і передислокації медичних закладів та те, як це має працювати, було важко до окремих депутатів. Хтось плутався в первинному і вторинному рівнях допомоги, не розуміючи що всі ці кроки робляться лише заради того, щоб зменшити навантаження на міський бюджет та гарантувати пацієнту певні безкоштовні послуги. Адже нині на утримання приміщень витрачається 80% коштів, 10% – на заробітну плату, тому на пацієнта залишається катастрофічний мізер – 10%.

Із впровадженням системи «гроші йдуть за пацієнтом» поводирями у медичних стосунках з пацієнтами стануть сімені лікарі. Тому необхідно кожному подбати про себе й отримати гарантовані послуги. Відтепер для отримання безоплатної медичної допомоги у вузьких спеціалістів необхідно буде направлення від сімейного лікаря, інакше доведеться платити зі власної кишені. 

Для покращення обслуговування кам’янчан планується відкриття амбулаторій на вул.Панівецькій, Лесі Українки, 41, у Старому місті. На Польських фільварках відкриття амбулаторії заплановано на День міста.

Для того, щоб нарешті відбулося велике переселення і медична галузь не утримувала зайві та енергетично витратні приміщення, слід ефективно збалансувати те, що маємо, раціонально використати корисні площі, а від баласту позбутися. Це дасть економію для міського бюджету в 1,5 млн грн, які можуть піти на розвиток медицини. Отже, всі в очікуванні, коли ж нарешті відремонтують приміщення для міської поліклініки на Франка. Туди має переїхати дитяча поліклініка та водолікарня. Вивільнені приміщення поки що будуть зачинені, їм шукатимуть оптимальне застосування.


Теги: засідання депклубу

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.