Перейти на мобільну версію сайту


13.07.2018

ЩЕ Б «ЦИГАНОЧКУ» З ВИХОДОМ…

сесіяПісля перерви, в п’ятницю, продов­жилася 57 сесія міськради.

І знову з показових виступів знаменитої у нашому місті циркачки Майї Василівни. І знову доводилося пані виводити з сесійної зали. Поліцейські чомусь не можуть притягнути її за хуліганство і за те, що заважає працювати людям. Чи то правоохоронці не навчені, чи то не хочуть зайвого клопоту, потім відписуватися за скарги одіозної пані.

Щось у нас з різними нахабами дуже церемоняться, а вони й користуються вседозволеністю.

Сесійне засідання розпочалося, тим чим закінчилося попереднє – з питання про створення Тимчасової контрольної комісії щодо законності будівництва на вулиці Зарванській, 7. Дві перерви знадобилося фракції ВО «Свобода» щоб погодитися із чисельним складом тимчасової комісії. Комісія складатиметься із семи депутатів, очолив її Анатолій Чистяков.

Було зачитано звіт Тимчасової контрольної комісії з перевірки законності розташування будівлі на вул. Князів Коріативичів, 72 «г». Виявлені порушення будуть передані до правоохоронних органів.

Погодили депутати ліквідацію стоматполіклініки, незважаючи на намагання політичних спекуляцій. Очолив ліквідаційну комісії Борис Цвігун. А також проголосували за реорганізацію бюджетної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги». Можливо цей крок, хоч і з запізненням, нарешті, дасть поштовх до програми «гроші йдуть за пацієнтом», але вже з IV кварталу. 

Решта питань пішли як по маслу.

З державного бюджету до казни нашого міста надійшла субвенція у сумі 1 млн. 900 тис. грн.

Під час сесії міськради депутати проголосували за розподіл 1 млн. 900 тис. грн. субвенції, яка надійшла з держаного бюджету до міської казни, по галузях.

1 млн. 50 тисяч гривень передбачено на будівництво сучасних дитячих майданчиків, за зразком як у сквері «Гунські криниці», на мікрорайоні Жовтневому, Черьомушках та на Руських фільварках.

750 тисяч гривень буде спрямовано на продовження робіт капітального ремонту внутрішньодворових проїздів: вулиць Драй Хмари 5,5а, 5б, Тімірязєва 127,129, Юрія Громового 2а, проспекту Грушевського, 42.

100 тисяч гривень піде на придбання медичного обладнання для травматологічного відділення міської лікарні №1 (високочастотний електрохірургічний апарат та вакуумний насос для терапії ран).

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.