Перейти на мобільну версію сайту


11.05.2018

ШАНА ВАМ, ВЕТЕРАНИ!

ветеран-2Напередодні Дня Перемоги, 8 травня, місто вітало ветеранів Другої світової війни із їхнім і нашим святом ПЕРЕМОГИ. Міська влада, школярі, різні організації відвідували братські могили, меморіал Пам’яті та родини тих, хто після жорстокої війні ще залишилися живими. Наймолодшому з них 91 рік. Серед 57 ветеранів, що проживають у місті, лише 12 в строю, решта – немічні, навіть не можуть підвестися з ліжка. 

Над трьома ветеранами Другої світової війни вже десять років шефствує власник будівельної компанії «Марс-ЛТД» Олександр Кондратов. Підшефних у Олександра Михайловича було більше, але вони пішли вже у вічність. Отже, вшанували своїми відвідинами працівники «Марса» Анатолія Сергійовича Кустлівого (йому 92 роки), Івана Григоровича Крапівку (йому 95 років) та іменинника, громадського діяча Василя Єгоровича Андреєва, якому в цей день виповнилося 93 роки, і він ще в строю. У них у всіх ще добра пам'ять, вони переповідають жахливі картини воєнного лихоліття, як держава після війни спиналася на ноги.

ветеранДосить зворушливою була зустріч Василя Єгоровича (на фото праворуч) з юнаками ліцею з посиленою військовою та фізичною підготовкою. Хлопчики, ледь стримували сльози, коли вітали заслужену військову людину. Не оминула іменинника і рада ветеранів міста та міський голова. Уже 15 років поруч із одиноким Василем Єгоровичем знаходиться соціальний працівник Центру «Турбота» Станіслава Кащена. Василь Єгорович пригостив усіх гостей власноруч приготованими голубцями та холодцем.

Квіти й подарунки були цього дня для людей, які забезпечили нам чисте і мирне небо на майже 70 років.

Своїм підопічним Олександр Кондратов передав квіти, продуктові набори до святкового столу, наркомівських сто грам та гроші.


Теги: до Дня Перемоги, відвідуємо ветеранів

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.