Перейти на мобільну версію сайту


15.03.2019

СФЕРА ПОСЛУГ – ВАЖЛИВА СКЛАДОВА ЕКОНОМІКИ МІСТА

економіка17 березня своє професійне свято відзначатимуть працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значимих складових господарського комплексу міста. Адже це тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, стабільне функціонування громадського транспорту, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту кам’янчан, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття.

Інфраструктура закладів сфери послуг у нашому місті досить потужно розвинута і з кожним роком вона знаходить свій подальший розвиток. За станом на 1 січня 2019 р. в місті нараховується більше 210 закладів, у яких здійснюють підприємницьку діяльність 320 суб’єктів господарювання. У місті здійснюють діяльність 19 сервісних центрів та майстерень з ремонту побутової техніки, 26 СТО та майстерень з ремонту автомобілів, 22 ательє та швейних майстерень, 74 перукарні та салони краси, 17 фотосалонів, 19 майстерень з ремонту ювелірних виробів, взуття, годинників та ін. Крім цього, в 2018 році відкрито 12 нових та реконструйованих об’єктів сфери послуг.

Згідно з статистичними даними, загальна вартість послуг, наданих в 2018 році, становить майже 422 млн грн, у т.ч. населенню 161,3 млн грн, що становить 38,2%. Місто Кам’янець-Подільський серед міст обласного підпорядкування займає друге місце в Хмельницькій області за підсумками 2018 року за обсягами наданих послуг та роздрібного товарообороту підприємств роздрібної торгівлі.

Кам’янчани та гості міста відзначають високий рівень послуг у сервісних центрах з ремонту побутової техніки «Техносервіс» (директор Сергій Левицький), «Паритет» (директор Анатолій Бевз), «Мобіліті» (підприємець Анатолій Слободян), фотосалонах «Коніка» (підприємець Олена Голубіцька), «Кодак» (директор Олександра Дунас), «Фото-принт» (підприємець Василь Озимок), у перукарнях «Надія», «Чарівниця», «Персона», «Гранат», багатьох швейних ательє, майстернях з ремонту взуття, годинників та інших об’єктах сфери побутових послуг міста.

Слід відзначити, що в нашому місті вже багато років до 9 Травня з нагоди відзначення Дня Перемоги та Примирення підприємці та колективи закладів надають безкоштовні послуги учасникам Другої світової війни у перукарнях, ремонтних майстернях та інших об’єктах сфери побутових послуг.

У місті здійснюють діяльність 22 комунальних підприємства, які надають різні види житлово-комунальних послуг. Комунальні блага стали настільки звичними, що ми не замислюємося, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя без стабільної цілодобової роботи міських комунальних служб, працівники яких невтомно трудяться, щоб в наших оселях завжди були вода, газ, світло, тепло, радували кам’янчан та гостей міста охайні парки і сквери, чисті вулиці і дороги, двори і під’їзди.

У день Вашого професійного свята прийміть найщиріші поздоровлення й побажання міцного здоров’я, добра і щастя, благополуччя Вашим сім’ям! Бажаю Вам успіхів у такій відповідальній і необхідній для жителів та гостей нашого міста праці!

Ірина КУЛЬЧИЦЬКА, в.о. директора департаменту, заступник директора, начальник відділу соціально-економічного розвитку міста Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста.


Теги: до Дня працівників ЖКГ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.