Перейти на мобільну версію сайту


06.03.2020

СЕСІЮ ВКОТРЕ ПЕРЕТВОРИЛИ НА ПОЛІТИЧНІ ЧВАРИ

сесіяЧергове сесійне засідання міської ради відбулося 3 березня. На порядку денному обговорювалося понад 180 питань, більше 140 – земельних. 

На початку сесії було представлено нового депутата Володимира Маліновського, який замінив померлого Миколу Нюсовича Розбама.

Потім почалося з’ясування стосунків з приводу висловлювання декількох депутатів про недовіру координаційній раді учасників АТО. На її захист прийшло чимало ветеранів АТО.

А потім все почалося за звичним сценарієм. Свободівці ї їхні прихильники, як і завжди, звинувачували усіх у земних і неземних гріхах. Знову експлуатували тему масла в дитячих закладах, вимагали виділити гроші на постійні експертизи якості. Незрозуміло при цьому лише одне, чому перевіряти потрібно лише масло. Але адекватні міські депутати вирішили не загострювати ситуацію. Для того, щоб зайвий раз свободівці не піарилися, вони проголосува і виділили 20 тисяч гривень. Депутат Валерій Слободян, також турбуючись про життя і здоров’я мешканців нашого міста та, зокрема дітей, порушив питання злочинної діяльності «Гіпсовика», якого так завзято захищають свободівці. Неодноразово до депутатів зверталися мешканці вулиці Індустріальної та мікрорайону Черемушки через Те, що викиди, «Гіпсовика» псують екологію та здоров’я тамтешніх жителів. За словами Валерія Анатолійовича, минулого року було створено депутатську комісію, яка перевірила екологічний стан підприємства. За результатами проведеної роботи члени цієї групи дійшли до висновку, що факти викидів безперечно є. Керівництву підприємства було запропоновано встановити такі фільтри, які не пропускають концерогенний пил у повітря, проте цього не було зроблено. Після чого, багатодітна мама Яна Костюк звернулася до суду з позовом проти «Гіпсовика». Але справа далі не розглядалася. Судді вирішили, що надані факти безпідставні. Захищав інтереси підприємства адвокат-професіонал зі «Свободи» Дмитро Костюкевич. Але на той момент свободівець про життя дітей не думав і йому було абсолютно байдуже їхнє здоров’я звернулася до суду звернулася до суду звернулася до суду. Валерій Слободян вважає, що ми усі живемо на раковій пухлині.

Пізніше депутатський корпус на прохання мешканців клопотав перед керівництвом Державної екологічної служби про проведення найближчим часом комплексної перевірки ВАТ «Гіпсовик». Так і зробили, і на цьому сесійному засіданні було запропоновано відновити роботу депутатської комісії по діяльності підприємства. Цю ідею підтримав і депутат Андрій Мастикаш. Депутатський корпус погодився.

Цього разу, якось швидко закінчилися провокації перед початком сесії, але вони продовжилися під час звіту міського голови Михайла Сімашкевича. Опозиція робила йому різні закиди, які набридли усім. Тоді депутат Борис Цвігун попросив припинити базікання. Депутат Анатолій Качуровський виступив також на захист міського голови, зазначаючи, що містом керувати дуже важко, а тим більше в такий скрутний час. Але коли людина відповідає займаній посаді, то в неї вдається все. Голова з усіма поставленими перед ним задачами справився гідно, вкладаючи душу в розвиток міста.

Провокації продовжилися і під час звіту голови постійної депутатської комісії міської ради з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології Валерія Слободяна, до якої входить і представник від «Свободи». Під час звіту комісії вони теж закидали йому про різні маніпуляції. У такому випадку цікаво, куди ж дивився представник партії. Але і тут їхні питання стосувалися не звіту комісії, а діяльності приватного підприємства Слободяна.

Найбільше цього разу було питань медичного спрямування, зокрема, затвердження програм «Забезпечення осіб з інвалідністю слуховими апаратами», «Забезпечення дітей пільгових категорій населення міста безоплатними медикаментами», «Надання стоматологічної допомоги дитячому населенню міста в 2020 році», «Надання медичної допомоги при гострому мозковому інсульті та створення блоку інтенсивної терапії невронаркологічного відділення КНП «Кам’янець-Подільська міська лікарня», «Шкільна медицина», «Надання стоматологічної допомоги вагітним», «Здоров’я кам’янчан, підтримка в наданні наркологічної допомоги».

Депутатами також передбачено 300 тис. грн на заходи із підготовки міста до прийому хворих на коронавірус. Сюди входить придбання засобів індивідуального захисту (захисні костюми, захисні щитки, респіратор класу захисту не нижче FFP2, костюми біозахисту, медичні маски і рукавички), дезінфікуючі засоби та швидкісні тестів на грип.

Що стосується прохання друкарів, які минулої сесії прийшли захистити життя своєї «Міської друкарні», то депутати вирішили дати ще один шанс цьому комунальному підприємству, щоб вони виправили ситуацію. І якщо за півроку вони стануть на ноги, то зможуть далі працювати.

Пнулися «свободівці» і на земельних питаннях. Вишукували різні підводні течії і знайшли, зачепившись на затверджені проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки колезі депутату, але з фракції «Громада і Закон» – Миколі Шуханову. Минулого року йому дали дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою біля його помешкання. Він витратив на це власні кошти, але узаконити нічого так і не вдалося. Напевне, в такий спосіб намагалися закрити рот редактору газети «КлюЧ», автору численних публікацій, які об’єктивно висвітлюють діяльність ВО «Свобода», але їм вони не до вподоби. 

На його захист став колега Андрій Мастикаш. Він вказав депутату Михайлу Посітко на його злочинні дії, які виражаються в несплаті орендної плати. А Валерій Слободян довів до відома Михайла Посітка, що проти нього порушено кримінальне провадження 13 лютого за ч.1 ст. 190 ККУ «Шахрайство». Він зазначив: «2 квітня 2015 року Посітко М.В., діючи умисно, з метою зменшення фінансового навантаження, під час укладення договору з Камянець-Подільською міською радою про пайову участь, свідомо надав неправдиву інформацію про реконструкцію фактично не існуючого об’єкта нерухомого майна. В результаті цього незаконно заволодів грошовими коштами на суму близько 65 тисяч гривень, чим спричинив майнову шкоду бюджету міста».

От Вам і правдолюби!


Теги: сесія міської ради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.