Перейти на мобільну версію сайту


10.03.2017

«СЕРВІС-КОНТРОЛЬ» «ОКРИЛИТИ» НЕ ВДАЛОСЯ

крила1Карта фаст-фудів Кам’янця поповнилася ще одним закладом із романтичною назвою «Крила», що поблизу нового «Фуршету». Тут вам обіцяють соковиті бургери, картоплю фрі та смачні суші і, звичайно ж, курячі крила, які, напевне, через ідентичність до назви закладу мали би стати його фірмовою стравою.

Перевірити обіцянки фаст-фуду взявся цього тижня «Сервіс-контроль».

Мережу фаст-фудів «Крила» шість років тому започаткував відомий український бізнесмен Юрій Костюк. У перший рік було відкрито 4 ресторани, на яких були відпрацьовані всі бізнес процеси. А далі - поїхало... Мережа набирала обертів, і «Крила», так би мовити, розправивши крила, злетіли по всій Україні. Дісталися вони і Кам’янця-Подільського.

У заклад ми потрапили в свято - народу, хоч відбавляй. Черги біля каси в два ряди. Хтось, не витримавши, розвертався ще з порогу, але стійкі любителі швидкого перекусу терплячи чекали свого часу, коли можна було зробити замовлення. Зауважу, що це перших півбіди, які на вас очікують, адже зробивши замовлення, треба не менше часу протупцяти біля каси, аби фірмові смаколики склали вам на пластмасову тацю.

Хто більш млявий у фаст-фуді - працівники кухні чи сервісу, не зрозуміло, але, щоб отримати своє, потрібно було постійно нагадувати і перепитувати: «Налийте будь ласка колу!», «Так, бургер це нам», «А крила коли будуть?».

Зрештою замовлення вкомплектоване, шлунок подає тривожні сигнали, що, може, вже й пора їх задовільнити, і ти з тацею, вщент наповненою наїдками, дефілюєш, немов королева через зал до обраного столика. Так, у фаст-фуді самообслуговування: хочеш поїсти, сам собі принеси... Прибери за собою, напевне, також сам, адже, дійшовши до вибраного місця, побачили на столі гору підносів та недоїдків, що залишили попередні клієнти.

крилаСамостійно прибравши, ми взялися за дегустацію. Почнемо з крил: тут їх готують в декількох варіантах (китайські, техаські, класичні), вся різниця в соусах. Але чи це крила? Традиційне куряче крило має три частини, фірмове цього фаст-фуду - тільки одну (плечову), такі собі недокрила за ціною в 22-25 грн за 4 штучки. До речі, за відерце «недокрил», вартість якого в межах 85-95 грн, вам пропонують у подарунок аж по два напої на вибір.

Другу а, можливо, й першу сходинку за популярністю в меню займають бургери. Є класичні й фірмові, з телятиною і куряминою, лососем і повійним сиром. Єдине, чого немає - кількісного складу. Незрозуміло, скільки й чого в якому бургері міститься. Лише за картинкою можна здогадуватися звичайний там сир чи подвійний, яке м’ясо, ну, і вага власне бургера. За бургер, який вміщається в долоні, можна віддати з гаманця від 13 грн аж до 45 грн (вартість зростає пропорційно до кількості інгредієнтів, які додаються). Фірмовий бургер, вагою в 1 кг, коштує 135 грн. Ним вже точно можна буде наїстися, й не одному. На теплий бургер не сподівайтеся, як і на те, що малим за розміром ви зможете насититися. Тож до пари замовляйте картоплю фрі, яка тут не сильно «накрохмалена» й не схожа на шматок неїстівного дроту. До суші в нас справа так і не дійшла, картинка в меню не налаштовувала віддати шану ще й східним традиціям. Щодо напоїв, то вони традиційні й необтяжливі, як для подібних закладів - кава, пиво, кола, узвар, сік. Але нам, затятим кавоманкам, не було що рекламувати...

Враження від відвідин фаст-фуду вийшли якимись неоднозначними: сюди можна прийти, щоб посидіти з друзями і повеселитися, але ці черги біля каси відбивають бажання в голодних клієнтів чекати свого часу. Та й наїстися по-бюджетному не вийде, хіба що приходити сюди вже з наповненим шлунком.

Фаст-фуд має приємні бонуси у вигляді вільного Wi-Fi, зручних крісел для великої компанії. Та, якщо ви йдете туди з малечею, то невеличкий дитячий куточок, жодним чином не відгороджений, прямісінько посеред закладу не дасть вашому чаду розвернутися наповну й не вбереже решту відвідувачів від дитячого лементу.

Можливо, «Крила» ще не розправили крила в Кам’янці за браком часу, але «Сервіс-контроль» вони точно не окрилили. Наша оцінка - задовільно, і жовта картка у подарунок.

Теги: СК "Сервіс-контроль"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.