Перейти на мобільну версію сайту


04.10.2019

РИТУАЛКА, ПМСД, ПОЛІКЛІНІКА І ЦЕРКВА НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ

Сукач2 жовтня заступник міського голови Василь Сукач дав прес-конференцію за результатами комісії, створеної міським головою щодо смороду в приміщенні міської лікарні, а саме на швидкій допомозі та на першому поверсі колишнього приймального відділення. У їдких сторонніх запахах підозрювали приватний Центр ритуальних послуг. 

На той момент, коли в приміщенні працювала комісія на чолі з Василем Сукачем, взагалі сторонніх запахів не було виявлено. Комісія побувала й у приміщенні Центру та після ретельного огляду надала свої рекомендації приватному підприємцю щодо усунення недоліків. Отже, до 1 листопада повинні бути зачинені вентиляційні канали загального користування з лікарнею й облаштовано окремим з потужним вентилятором і витяжкою аж на дах лікарні. Потрібно також буде повідомляти чергового лікаря станції швидкої медичної допомоги про час перекриття проїзду за 10-15 хвилин до проведення похоронної церемонії. Для обробки тіла померлого обов’язково користуватися сертифікованими препаратами та зберігати їх у герметичній тарі і з обмеженим доступом до них. Слід також обладнати кімнату холодильним устаткуванням для зберігання тіл померлих. Після 1 листопада комісія перевірить усунені недоліки.

Також Василь Олександрович повідомив журналістам, що до 7 жовтня триває прийом документів на конкурс щодо заміщення вакантної посади головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги». Наразі ще від жодної особи, яка би побажала очолити «ПМСД», заяв не надійшло. Але претендентів буде чимало. А вже 10 жовтня комісія з дев’яти представників від влади, трудового колективу та громадської організації оцінюватиме можливості претендентів.

Розповів заступник міського голови й про майбутнє велике переселення міської поліклініки на вул.Франка, на ремонт якої вже витрачено 8 млн 579 тис грн, з них 6 млн 250 тис. грн – кошти ДФЕР, а 1 млн 166 тис. грн виділено з міського бюджету як співфінансування, 855 тисяч грн ще має надійти з Фонду регіонального розвитку. Їх має вистачити на завершення ремонтних робіт. Нині будівельник працює над вхідною групою. Уже замінено систему теплопостачання, водо-каналізаційну та вікна. Що цікаво, що першою переселиться водолікарня. Хоча до цього неодноразово декларували про переселення на Франка саме лікарів поліклініки №1. Але їх цього року переселяти не будуть. А планують звернутися наступного року до Фонду регіонального розвитку по грошову допомогу на завершення ремонтних робіт. Напевне, дуже приваблива територія водолікарні і її щонайшвидше потрібно звільнити. А діти можуть почекати з переселенням у нормальні умови, тобто дитяча поліклініка. Нехай там вчаться жити як у консервній банці. Нічого страшного ще рік поза рік і вже перейдуть у дорослу поліклініку.

Наступним повідомлення було про скорочення в управлінні охорони здоров’я восьми вакантних посад, адже 46 посадових осіб на сьогодні забагато. 

– Скорочення дасть можливість зекономити півмільйона гривень, – зазначив Василь Олександрович.

Відійшовши від теми медицини, журналісти дізналися про виділення 200 тисяч гривень на ремонт церкви Петра і Павла. За ходом робіт ретельно стежать фахівці, вже освоєно 150 тис. грн, а до кінця року мають використати решту 50 тис. грн.


Теги: Василь Сукач, прес-конференція

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.