Перейти на мобільну версію сайту


07.07.2017

РОЗПИСАЛИ, ЯК ПО МАСЛУ – КРИВАК ГОЛОВА

кривакПрогнозованість сесії районної ради, що відбулася 4 липня, була очевидною, як і вибір її голови. Одразу після зняття попереднього районного очільника Бориса Беца, у кулуарах тільки й розмов було про нового керманича. Розглядалися кандидатури і Василя Сукача, і Петра Середи, і Миколи Жогана. Натомість, не було жодних розмов щодо кандидатури аграрія Ігоря Гая, якого, вочевидь, дрібна колотнеча в районному політикумі перестала цікавити.

Та кращого кандидата, аніж заступник голови Віктор Кривак годі було знайти – роботу свою знає на відмінно, необхідну кількість голосів підтримки набере. Тож навіть ніхто не здивувався, коли на посаду голови райради депутат Сергій Самсонюк запропонував кандидатуру Віктора Миколайовича. Із 30 народних обранців, що зареєструвалися на пленарному засіданні, 22 голоси віддали «за» Віктора Кривака, 5 – «не підтримали» і три бюлетені були зіпсовані.

Сесія райради завершилася заявою фрації «За конкретні справи» про виключення зі своїх лав депутата Віктора Єрменчука. Звернення на загал зачитали поспіхом, а на запитання із зали: «За що ж виключили?», депутат Самсонюк з іронією обмовився: «За особливі заслуги»...

Чи, можливо, за те, що нині найбільша фракція в райраді «БПП» планує на найближчому пленарному засіданні підтримати на посаду заступника голови райради саме Віктора Єрменчука? Невже, на черзі прогнозоване обрання заступника? І чи будуть голосувати «конкретні» за вже екс-однофракційця? Зрештою, жодного слова не чути від депутатської меншості, яка за будь-яку ціну прагнула зняти з посади Беца. Можливо, справу зроблено й не варто газувати?...

З дос’є «КлюЧа»
Віктор Миколайович народився 15 березня 1975 р. у с.Подільське. 1982-1992 рр. – навчання в Подільській загальноосвітній школі. 1992-1997 рр. – навчання на історичному факультеті Кам’янець-Подільського державного педагогічного інституту. 1997-1999 рр. – вчитель історії Подільської ЗОШ. 1999-2001 рр. – педагог-організатор Кам’янець-Подільського НВК №4. 2001 р. – спеціаліст управління праці та соціального захисту населення РДА.

2001-2005 рр. – спеціаліст, головний спеціаліст відділу внутрішньої політики апарату РДА. 2005 р. – завідувач сектору розвитку інфраструктури відділу містобудування, архітектури, ЖКГ РДА. 2005-2010 рр. – начальник відділу розвитку інфраструктури РДА. 2010-2013 рр. – начальник відділу організаційної і кадрової роботи апарату РДА.

2013-2014 рр. – керівника апарату РДА. 2014-2015 рр. – радник голови райради з питань зв’язків з територіальними громадами. 2015-2017 рр. – заступник голови райради.

Одружений. Разом з дружиною Тетяною виховують двох дітей.

Теги: сесія райради, новий голова Віктор Кривак

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.