Перейти на мобільну версію сайту


22.09.2017

РОЗДІЛИЛИ ПЕРЕВИКОНАНИЙ БЮДЖЕТ

cесія15 вересня відбулася позачергова сесія міської ради, під час якої було розглянуто дев’ять питань порядку денного. Одним з основних для депутатів стало питання розподілу коштів від перевиконання міського бюджету в розмірі 16 млн грн.

Близько 7 млн грн виділено департаменту житлового-комунального господарства для виконання поточного ремонту доріг, оплати електропостачання вуличного освітлення, капітального та поточного ремонтів тротуарів, капітального ремонту ліфтів, поточного ремонту дитячих майданчиків, придбання урн, придбання каналізаційних люків, поточного ремонту внутрішньо-дворових проїздів тощо.

2 млн 300 тис. грн отримала медицина міста. Цю суму заплановано витратити на капітальний ремонт приміщень амбулаторії сімейної медицини на вул.Космонавтів, 8, заміну вікон у стоматологічній поліклініці, придбання пільгових медикаментів, придбання медикаментів для медичних установ, на продукти харчування для Центру первинної медико-санітарної допомоги, поточний ремонт системи опалення та водопостачання перинатального центру тощо.

Близько 1 млн грн додатково отримав соціальний захист населення. 600 тис. грн із цієї суми передбачають на пільгові перевезення громадян. Також збільшено вдвічі видачу пільгових талонів малозабезпеченим категоріям громадян на відвідування лазні, що у Старому місті. Окрім того, до цієї суми включено надання одноразової допомоги в рамках «Міської комплексної програми соціального захисту м.Кам’янець-Подільський на 2017-2021 роки».

сесія-11,5 млн грн отримало управління освіти і науки. Гроші передбачено на капітальний ремонт системи теплопостачання ДНЗ №30, капітальний ремонт покриття шкільного подвір’я ЗОШ №12, капітальний ремонт даху ліцею, капітальний ремонт системи тепловодопостачання та водовідведення ДНЗ №2, реконструкцію частини будівлі позашкільного навчально-виробничого об’єднання під спортивний зал для скелелазіння, капітальний ремонт санвузлів у приміщенні СЗОШ №5 та НВК №14, капітальний ремонт покрівлі даху тиру НВК №9, капітальний ремонт приміщення філії ДЮСШ №2, капітальний ремонт їдальні та харчоблоку ЗОШ №10, капітальний ремонт електромережі НВК №13, капітальний ремонт покрівлі та фасаді із заміною віконних блоків ДНЗ №1, поточний ремонт приміщень загальноосвітніх навчальних закладів для дітей, що навчаються в інклюзивних класах, та придбання акробатичної доріжки для ДЮСШ №1.

Також депутати виділили 1,5 млн грн на придбання попередньо ізольованих труб та таку ж саму суму – на встановлення будинкових засобів обліку теплової енергії.

Додатково отримали кошти ще кілька галузей – виконавчий комітет, департамент гуманітарної політики і департамент економіки та розвитку інфраструктури міста.


Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.