Перейти на мобільну версію сайту


04.11.2016

РОБОТА КИПИТЬ, СТАРОСТИ ЗВІТУЮТЬ

старостиПід час засідання 13 сесії Гуменецької сільської ради ОТГ, яка пройшла 2 листопада, депутати заслухали звіти про роботу 13 старост об’єднаної громади - Сергія Бельзака (Думанів), Юлії Блажко (Слобідка-Гуменецька), Оксани Костовської (Абрикосівка, Корчівка), В’ячеслава Ляховецького (Сахкамінь), Анатолія Мазура (Вербка, Привороття Друге), Євгени Мандзюк (Голосків, Улянівка), Валентина Сосновського (Супрунківці, Тернавка), Олександра Сосули (Нігин), Анатолія Сторожука (Пудлівці), Віталія Сьомка (Залісся Друге, Дубинка), Дмитра Хмелюка (Колубаївці), Анатолія Ціхоцького (Лисогірка) та Віри Чистяк (Великозалісся, Киселівка, Малозалісся).

Усі сільські очільники прозвітували про сумлінне виконання покладених на них обов’язків (із детальними звітами можна ознайомитися на офіційному сайті об’єднаної громади http://gumenetska.gromada.org.ua). Серед паперової роботи, прийому громадян та виконання різних програм були і конкретні питання та проблеми, які вирішували сільські очільники.

За словами Сергія Бельзака, в Думанові було ліквідовано 5 стихійних сміттєзвалищ, відремонтовано спуск до мосту, зроблено відведення стічних вод від криниці громадського користування та толокою прибрано сільське кладовище.

Юлія Блажко зі Слобідки-Гуменецької також розповіла про прибирання толкою посадки в селі та місцевого кладовища.

Оксана Костовська, староста Абрикосівки та Корчівки, розповіла про проведення капітального ремонту ДНЗ «Перлинка» за підтримки сільської ради, батьків та спонсора, жителя с.Абрикосівка Василя Байдецького. За звітний період було вирішено питання з транспортним підвозом дітей до школи та благоустроєм сіл. Також зроблено ремонт пам’ятника, відновлено ігровий майданчик біля садочка. Для благоустрою села була надана допомога від БФ «Благодійність». Чимало зроблено в селищі Сахкамінь, де старостує В’ячеслав Ляховецький. Зокрема, проведено благоустрій села, за спонсорські кошти ДП «Нігинський кар’єр» відновлено роботу стадіону, замінено лампи вуличного освітлення; за кошти сільської ради проводиться реконструкція очисних споруд, ремонт у школі, заміна електромережі та холодильного обладнання в ДНЗ, облаштовано кабінет старости; за кошти громадян села зроблено дитячий майданчик. Колективні звернення приймає староста Анатолій Мазур. У них жителі Вербки просять посприяти у виготовленні проектно-кошторисної документації на будівництво свердловин та водопровідних мереж; відремонтувати криницю, хрест, будинок побуту, а жителі Привороття Другого благають про недопущення руйнування мостів та встановлення обмежувальних шлагбаумів на виїзді із села. 

У селах Голосків та Улянівка, де керує Євгена Мандзюк, розчищено придорожні лісосмуги, проведено благоустрій та вуличне освітлення 4 вулиць с.Голосків. У цьому ж селі відремонтовано старий пішохідний міст.

Староста Валентин Сосновський зауважив, що завдяки спонсорам вдалося прогрейдерувати дорогу до с.Шатава та зробити частковий ямковий ремонт дорожнього покриття. 

7 км доріг прогрейдеровано і в с.Нігин, де старостує Олександр Сосула. Також тут розпочато роботи з огорожі території Будинку культури за кошти інвестиційної угоди з ТОВ «Промінь Галичина», за кошти сільської ради встановлено туалет біля СБК та криницю; побудовано трапезну на території церкви за спонсорські кошти ПП «Кочубіївське».

Значний обсяг робіт здійснили жителі Пудлівців, де староста Анатолій Сторожук, зокрема були упорядковані цвинтарі, узбіччя доріг, присадибних територій тощо.

Староста сіл Залісся Друге та Дубинка Віталій Сьомко працює над оформленням документації на реконструкцію сільського клубу в селі Дубинка та ремонту стелі в Будинку культури в Заліссі Другому. Тут очікують на надходження спонсорських коштів від аграріїв, які орендують місцеві паї, аби провести ремонт водонапірної вежі й насосної станції та продовжити ямковий ремонт доріг.

Дмитро Хмелюк із Колубаївців також доповів про проведення благоустрою. У селі відремонтоване вуличне освітлення на чотирьох вулицях, за допомогою КП «Житловодгоспресурс» відремонтовано частину водогону, закуплено костюми та звукову техніку для потреб художньої самодіяльності села. 

У с.Лисогірка, за словами старости Анатолія Ціхоцького, неодноразово проводилися збори села з питання подачі питної води по вул.Гагаріна, Першотравнева, Жовтнева та заведенні центрального водогону від заводу ЗЛМК по вул.Сугерова і до вул.Павлова. Також тут, окрім вивезення сміття та встановлення електроопор, ремонтували дороги і кладку через р.Мукша.

Планується провести вуличне освітлення в селах Великозалісся, Киселівка, Малозалісся, про що повідомила староста Віра Чистяк. 


Теги: Гуменецька ОТГ, сесія

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.