Перейти на мобільну версію сайту


18.08.2017

РІК НАВЧАТИ, ЩОБ ПОРІГ НЕ ПОДОЛАТИ?

зно-17659 осіб на Хмельниччині в 2017 році пройшли тестування із зовнішнього незалежного оцінювання. Із його результатами можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Якщо минулоріч по багатьох предметах у ЗНО лідирував приватний ліцей «Антей», то цього року картинка суттєво змінилася. Якою вона стала, спробували проаналізувати, опрацювавши результати ЗНО-2017.

Чи всі знають рідну мову? На жаль, знаннями з державної мови можуть похизуватися далеко не всі навчальні заклади Кам’янця-Подільського. Із 706 осіб, які складали цьогоріч ЗНО з української мови та літератури, 23 учня не подолали поріг. 97 знають українську мову в межах 100-120 балів, а 119 – в межах 180-200 балів.

Кам'янець-Подільська вечірня ЗОШ ІI-III ст. (вечірня), яку вже закрили, продемонструвала найбільший відсоток неподолання порогу – 25%. До речі, ці результати в них збігаються і з підсумками по ДПА.

Високі бали по ДПА з української мови та літератури (10-12) демонстрували в НВК №14, НВК №8, НВК №9,а от із ЗНО такого відсотку й близько не було – тут максимум сягнув позначки в 41,3% в НВК №14,у решти – ще менше.

Високі результати ДПА з історії України були в ЗОШ №10 (52,94%), НВК №14 (42,86%), приватного НВК «Антей» (40%), а найкращий результат підтвердила лише ЗОШ №10 (35,29%). В «Антея» п’ятеро учнів, котрі складали ЗНО з історії, потрапили в п’ять з шести категорій, при чому один узагалі не подолав бар’єр у тестуванні, а інший потрапив у максимальну категорію – 180-200 балів.

З математики до максимального порогу дотягнули окремі учні ЗОШ №10, ЗОШ №7, ЗОШ №2, ЗОШ №6, ліцею, НВК №14, НВК №9 та «Антею».

Гарні результати з фізики показали спудеї ліцею та НВК №9. Щодо останнього закладу, то двоє учнів, що здавали ЗНО з фізики, потрапили відповідно в категорії 160-180 та 180-200 балів.

Краще впоралися зі здачею ЗНО з хімії у ЗОШ №10, ліцеї, НВК №13, НВК №14 та «Антеї», із біологією – в ЗОШ №7, ліцеї та НВК №9. А от знання з географії допомогли набрати максимальні бали учням ЗОШ №2, ЗОШ №16, НВК №3, НВК №13 та НВК №9. Високі знання з англійської мови продемонстрували учні ЗОШ №6, НВК №14 та НВК №9.

зноСеред 204 школярів Кам’янець-По­дільського району, які здавали ЗНО з української мови і літератури, 20 не подолали тестовий поріг, і лише восьмеро отримали максимальний результат у 180-200 балів.

Не подолали окремі учні мовний поріг у Голосківській, Дерев’янській, Завалецькій, Колодіївській, Слобідко-Рихтівській, Чабанівській, Староушицькій та Ходоровецькій школах.

По одному учню із Зальсько-2 НВК та Завалецької ЗОШ здавали ЗНО з історії України, та поріг так і не подолали. Загалом ЗНО з історії України в районі здавали 172 особи, і лише п’ятеро з них можуть похизуватися результатами в межах 180-200 балів – це з Залісько-1 ЗОШ, Китайгороського НВК, Мукшо-Китайгородської, Приворотської та Ходоровецької ЗОШ.

Слабкі знання з математики підкачали учнів Подільської та Чорнокозинецької ЗОШ, окремі з яких так і не подолали пороговий бар’єр. Жоден учень районної школи з 47 не показав високий результат із цього предмета під час здачі ЗНО.

Із шести учнів району, які здавали ЗНО з фізики, троє не набрали і 100 балів. Один школяр із 15-ти показав високий результат з хімії – вихованець Староушицької спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів. 

Аж 108 осіб здавали ЗНО з біології. Із цієї кількості кращий результат показали тільки двоє учнів – з Ходоровецької та Мукшо-Китайгородської ЗОШ. Навіть 100 балів не набрали по одному учню з Завалецької та Колодіївської школи, які проходили тестування з цього предмета. Троє з 93 школярів показали високі знання з географії. Здібні учні навчаються в Баговицькій, Залісько-1 та Кульчиєвецькій школах. Туго йде викладання англійської мови в районі, адже з цього преддмета високі результи зміг здобути лишень вихованець Залісько-1 школи, якій, до речі, під час минулої сесії райради понизили ступінь.

Лише двоє школярів зі всього району із Чорнокозинецького НВК виявили бажання здавати ЗНО з німецької мови, і обидвоє не подолали тестовий поріг у 100 балів.


Теги: тестування ЗНО 2017

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.