Перейти на мобільну версію сайту


11.12.2015

РАЗОМ РОБИМО СПІЛЬНУ СПРАВУ

Доки родить урожай, доти живе село. Доки біля землі працює добрий господар, доти й лад навкруги. Ці, на перший погляд прості істини, в умовах нинішніх реалій стають аксіомою.

Із бідою чи негараздами, з добрим словом чи проханням про допомогу люди звертаються до місцевих підприємців, які по можливості завжди підставлять надійне плече.

На території Слобідко-Кульчиєвецької сільської ради таких меценатів є декілька. Майже всі вони - аграрії, котрі не Ігор Фурманодин рік поспіль у міру сил намагаються вирішувати життєво необхідні питання для громад навколишніх сіл.
Ще не було такого випадку, щоб директор сільськогосподарського підприємства «САФ-Колос» Ігор Фурман залишив нужденного в біді. Каже, не може сидіти склавши руки, якщо хтось потребує допомоги.

- Так мене вчив мій батько, так роблю і я, - говорить Ігор Володимирович. - Але про це не треба писати. Якщо можу допомогти, то обов’язково це роблю. Живемо у важкий час, мусимо підтримувати один одного, разом робити спільну справу.

Підприємство, яке очолює Ігор Фурман, обробляє землі пайовиків зі Слобідки-Кульчиєвецької, Жовтневого та Оленівки. Можна сказати, що чоловік взяв цих людей під опіку, адже попередній власник довів господарство до такого стану, що землі стояли пусткою й роками не оброблялися.

- Люди просили, щоб я забрав їхні паї, вірили, що зможу довести їх до ладу, - каже мій співрозмовник. - Довіру виправдав і їх не підвів.

- Більше місяця минуло, як завершились місцеві вибори, результат яких показав, що Ви мали з ким конкурувати. Слобідко-Кульчиєвецький округ забажали представляти депутати від усіх партій, що балотувалися в районну раду. Не розчаровані результатами?

- Це вибір людей. У когось він був усвідомлений і продуманий, у когось виміняний на якусь миттєву вигоду чи на сотню гривень. Хто думає про майбутнє, той розуміє, як треба жити. З такими людьми ми можемо робити спільні справи. Просто треба розуміти одне: депутат має бути на своєму місці, жити інтересами цієї громаді, розуміти, які тут є проблеми, допомагати. Після виборів окремі села зіштовхнулися із проблемою, коли вони не мали жодного представника-депутата в районній раді. Сподіваюсь, що в майбутньому люди будуть більш зваженими у своїх діях.

- Як депутат від Слобідко-Кульчиєвецької громади, як плануєте працювати в районній раді?

- Працюю в раді не першу каденцію, завжди був на боці людей. Сьогодні маємо багато планів, які стосуються і об’єднання громад, і розвитку інфраструктури на селі. Нині є намір активізувати духовне життя на селі. Аграрії району активно допомагають церквам на місцях, школам, садочкам. Якщо в селі працює сільськогосподарське підприємство, значить є робота для людей.

До слова, Ігор Фурман спільно з прихожанами церкви, що у с.Оленівка, взялися за будівництво господарського приміщення біля храму.

- Батько Ігоря Володимировича постійно допомагав церкві, - каже отець Петро. - І син його, коли би ми не звернулися, ніколи не залишає нас без допомоги. Нехай Бог благословляє його на добрі діла!

Теги: Ігор Фурман, благодійніст

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.