Перейти на мобільну версію сайту


24.11.2017

П’ЯТЬ РОКІВ БЛАГОДІЙНОСТІ

містЗа п’ять років діяльності «Благодійний фонд «МіСт імені Михайла Савенка» допоміг сотням людей. Фонд створено 21 листопада 2012 р. у день святого Архистратига Михайла на честь та на вшанування пам’яті Савенка Михайла Михайловича, в минулому (в повоєнні роки) сироти, вихованця Лісоводського дитячого будинку Городоцького району Хмельницької області, який все життя був мостобудівником та в 1967-1973 роках будував у складі «Мостозагону №2» тресту МОСТОБУД (м.Київ) міст «Стрімка лань» у Кам’янці-Подільському. Саме в нашому міті народився Дмитро Савенко, який і створив, на вшанування пам’яті свого батька, благодійний фонд.

Про п’ятирічні здобутки розповів під час прес-конференції президент БФ «МіСт ім. Михайла Савенка» Сергій Ісаєнко.

За цей час Фонд опікується 14 навчальними закладами інтернатного типу Хмельниччини, більшість з яких отримали від благодійників покращення матеріально-технічної бази.

«За п’ять років було проведено чимало різноманітних акцій, – каже Сергій Ісаєнко. – Це «Подаруй сенсорну кімнату інтернату», «Подаруй ліжко дітям», «Подаруй спортивну стінку інтернату або школі», «Подаруй «Альтанку» дитячому закладу», «Спортивна секція в інтернаті», «Подаруй книжку дитячому закладу» (разом з Міжнародним благодійним фондом «Україна 3000») та інші. Ми проводили відкриті уроки благодійності (майстер-класи з декоративно-прикладного, художнього та народного мистецтва) під загальною назвою: «У бога немає рук, окрім твоїх». До слова, останнє твердження є гаслом власне благодійної організації.

Також ми співпрацюємо з кафедрою образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва педагогічного факультету К-ПНУ, завдяки чому 80 мистецьких робіт (картин) передано підшефним закладам фонду.

За цей час допомогли покращити матеріальну базу історичного факультету К-ПНУ а головне – відновити діяльність мотоболу на Хмельниччині, в тому числі дитячого, та єдиної на території Західної України мотобольної команди «Поділля».

Під патронатом БФ «МіСт ім. Михайла Савенка» було проведено Кубок України з мотоболу в 2014 році. Крім цього, наші мотоболісти брали участь у чемпіонатах України з мотоболу в 2014, 2015, 2016, 2017 роках. Узагалі розвиток спорту був пріоритетним, адже впродовж 2014-2015 рр. були організовані і працювали секції волейболу і баскетболу в Орининській ЗОШ-інтернаті (тренер Вадим Гоншовський); впродовж 2014-2016 рр. відкрита та працювала секція боксу (тренер Олег Люлько) в Кам’янець-Подільській ЗОШ-інтернаті І-ІІІ ступенів «Славутинка», а її вихованка Сабіна Новосад у 2015 році стала чемпіонкою України серед юніорів (м.Чернівці), у 2016 році зайняла І місце в Міжнародному турнирі з боксу серед молоді та юніорок у м.Івано-Франківськ, стала чемпіонкою України серед юніорів (м.Кривий Ріг) та бронзовою призеркою чемпіонату Європи.

Загальна вартість наданої благодійної (безповоротної) матеріальної допомоги за період 2012-2017 рр. становить 1 млн 482 тис. 800 грн.

За п’ять років роботи БФ «МіСт ім. Михайла Савенка» отримав чимало нагород, черед яких подяки, почесні грамоти, а ще – І місце в номінації «Благодійність в освіті та культурі» регіонального конкурсу «Благодійна Хмельниччина 2016» в рамках Національного конкурсу «Благодійна Україна 2016».

Власне засновник фонду Дмитро Савенко нагороджений орденом «Христа Спасителя» УПЦ КП за благодійність; має звання «Почесний громадянин с.Лісоводи»; відзнаку міського голови м.Кам’янець-Подільський «За заслуги перед міською громадою»; відзнаку Хмельницької ОДА «За заслуги перед Хмельниччиною»; медаль «За сприяння в охороні державного кордону» від Голови ДПСУ; орден «За заслуги III ст.». Президент Фонду Сергій Ісаєнко нагороджений відзнакою міського голови м.Кам’янець-Подільський «За заслуги перед міською громадою»; почесними грамотами та подяками, навіть міністерськими.


Теги: благодійність, фонд «МіСт імені Михайла Савенка»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.