Перейти на мобільну версію сайту


30.11.2012

П’ЯТЬ КАМАЗІВ... НАД ХАТОЮ

Після рейду Руськими фільварками, який проводило минулого тижня КП «Інспекція з контролю за благоустроєм і санітарним станом міста» спільно з дільничними інспекторами міліції та контролером «Спецкомунтрансу», думала, що вже гіршого ніде не побачу. Помилялася. Окремі місця на Польських фільварках перевершили всі сподівання. Уявіть собі, над будинком №38, що на вул.Смотрицька (каньйон річки Смотрич) навис кимось викинутий холодильник. Дмухне вітер, і цей побутовий прилад з чималої висоти полетить униз на будинок. Це в кращому випадку. У гіршому - він може забрати життя когось із мешканців цього обійстя.
А нещодавно на дах будинку №34 «добрісечкі» сусіди з вулиці Зіньковецької кинули відро з фекаліями. На щастя, дах не сильно постраждав, проте господарю довелося витратити рейд1.JPGбагато часу, аби змити нечистоти. Небезпека висить і над будинком №30, що теж знаходиться на вул.Смотрицька. Над ним наклали близько 5 КамАЗів сміття. Поки що від обвалу звалище стримують кущі, та якщо буде досягнуто критичної точки, будинок просто-на-просто може знести.
Перед обійстям (вул.Смотрицька, 6) якийсь розумник викинув вантажівку гною. На прохання мешканців не робити цього, він не зважав. Рейдовій команді вдалося лише з’ясувати, що цей чоловік мешкає десь біля церкви.
З частини вулиць Свідзінського і Горького з багатьох домогосподарств, які виходять на урвище каньйону, викидається безліч сміття. Невже, цим людям байдуже, що робитиметься у них за спиною і що ці «прикраси» бачать гості міста?!
Рейдова команда у складі директора КП «Інспекція з контролю за благоустроєм і санітарним станом міста» Петра Солярка та його заступника Валерія Предиткевича, контролера «Спецкомунтрансу» Олени Костюкевич та двох дільничних інспекторів міліції Андрія Чернецького і Петра Придруги відзначила, що лише господарство пані Самборської на вул.Свідзінського, 2 утримується в належному стані, схил не захаращений і прибраний. Однак її сусіди добряче «постаралися», увесь господарський мотлох скинули в каньйон (на фото). Частина Польських фільварок, як і Біланівки та Старого міста, неканалізовані, і мешканці свої нечистоти виливають на урвище чи дорогу. Їм байдуже, що нижче за них хтось живе і каналізаційні стоки потрапляють на сусідські подвір’я, в криниці, джерела та річку.
Такі рейди проводитимуться регулярно. І якщо до Вас ще не постукав інспектор і не вказав на недоліки, то варто самим їх виправити. Дешевше обійдеться прибирання і вивезення сміття самостійно, без «підказок», аніж після сплаченого штрафу.

Теги: благоустрій міста

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.