Перейти на мобільну версію сайту


06.07.2018

ПУБЛІЧНІ «РОЗБОРКИ» ДЕПУТАТІВ

сесіяЯкщо хтось хоче долучитися до перегляду нового шоу, то можете он-лайн подивитися 57 сесію міської ради від 4 липня. Політичним шоу її назвати важко, швидше за все це базарно-балаганне з політичним забарвленням. 

Майже дві години сесія ніяк не могла розпочатися. До її початку і 20 хвилин згодом, впродовж яких депутати мали вирішувати важливі для життєдіяльності міста питання, займала увагу присутніх і заважала працювати всім відома «циркачка» з рупором Майя Василівна. Її ніяк не міг вивести із зали засідань навіть поліцейський. Той вмовляв жіночку, а вона у гучномовець щось вищала. До її промов уже давно звикли, але тут вона перетнула межі дозволеного. Міський голова навіть оголосив перерву, щоб жіночка викричалася та заспокоїлася. Ситуацію врятував депутат і лікар Юрій Пливанюк. Він зумів вмовити, щоб вона вийшла з сесійної зали й дала можливість продовжити засідання.

Ще не встигли проголосувати за порядок денний, який і без того було змінено, як почалися міжусобні війни, які щоразу переростали в політичні чвари. На засідання сесії підтягнули «свободівські» сили з Хмельницького. Хмельничани дуже переймалися нашою історичною спадщиною, зокрема будівництвом на вул.Зарванській, 7. Це адреса колишнього райунівермагу «Смотрич», який був більмом на очах Кам’янця і його ганьбою. «Свободі» не сподобалося, що там же виростають незаконні будівлі. Проте, якщо хтось щось коїть протизаконне, то потрібно звертатися до правоохоронних органів, а не влаштовувати шоу на сесії. Напевне, з метою залякування депутатського корпусу в залі були присутні чоловіки з Хмельницького в чорному, які всіма силами тиснули на депутатів, щоб змінити порядок питань. Але він вже був сформований і ті питання, які намагалися протягнути першими, вже й не такі важливі для життєдіяльності міста. ВО «Свобода» також намагалася створити тимчасову депутатську комісію, переважно зі своїх депутатів, не включаючи туди представників жодної фракції. Що і зачепило решту депутатів.

До різних образ і вигуків опустилися депутати облради від «Свободи», але, на скільки стало відомо, один із цих депутатів намагався чинити провокації під час колишнього візиту Фаріон, зустріч з якою відбувалася в міському Будинку культури. Тоді під його керівництвом організовувалися провокації, щоб показати наше місто в поганому ракурсі. Крім того, в перерві один із гостей в чорному констатував факт, що ця сесія ще нічого, проходить більш-менш спокійно, без бійок, а в інших містах б’ються. А це свідчить, що ці люди, швидше за все, такі провокації влаштовують скрізь. І даремно, адже кам’янчани не екстремісти і в них є здоровий глузд та вони не ведуться на провокації. 

Зрозумівши, що їх провокують, іншого шляху, як залишити сесійну залу депутатам не залишалося. Отже, сесію перенесли на сьогодні, 6 липня, бо особисті стосунки Посітка зі Слободяном переважили, й пленарне засідання зірвали. Незважаючи навіть на те, що депутат Слободян, як забудовник Зарванської, 7, нічого проти створення тимчасової комісії не мав.
Така поведінка – це звичайнісінький плювок на тих людей, які прийшли по своїх питаннях, а також на все місто, бо мали вноситися зміни до міського бюджету, вирішуватися доля стоматологічної поліклініки, а також земельні питання, в переліку їх було 130.

Чвари розгорнулися і навколо 69-го земельного питання щодо затвердження проекту землеустрою на відведення земельної ділянки на Папаніна, 78 та передачу її в постійне користування Кам’янець-Подільській єпархії Української православної церкви. І хоча депутатський корпус зняв це питання на довивчення, але чоловіки в чорному продовжували розхитувати ситуацію перед телекамерами. Дійшло навіть до серйозних закидів і образ присутніх у сепаратизмі, незважаючи на те, що в залі сиділи дружини загиблих і серед депутатів є дружина загиблого Юлія Наглюк та батьки тих, хто захищав і захищає суверенітет України на сході.

У другій половині дня відбулася прес-конференція тимчасової контрольної комісії з перевірки законності розташування будівлі на вул.Князів Коріатовичів, 72 «г», яка була сформована ще в грудні минулого року. Цей звіт було заплановано озвучити голові тимчасової комісії Валерію Слободяну на цій сесії, і він був у порядку денному під №4. До складу комісії увійшли представники від усіх дев’яти політичних фракцій, які представлені в міській раді. Комісія встановила, що будівля знаходиться дуже близько до КНС. Збудував її Володимир Посітко, батько депутата Михайла Посітка. У 2003 році виконком дав йому дозвіл на виготовлення проектної документації на будівництво магазину промислових товарів. У 2004 році йому було дозволено внести зміни до проектної документації на будівництво магазину промислових та продовольчих товарів. Він виготовив проектну документацію на одноповерхову будівлю площею 161,6 кв. м. Відтоді жодних змін у проектну документацію не вносилося.

А 3 липня 2014 року батько подарував сину майнові права на об’єкт капітального будівництва – незавершене будівництво магазину, але вже не одноповерхову будівлю, а двоповерхову, площею 335,21 кв.м. Згодом Михайло Посітко якимось чином отримує містобудівні умови та обмеження на реконструкцію незавершеного будівництвом магазину під торгово-офісні приміщення з надбудовою житла і подає до Управління ДАБІ в Хмельницькій області декларацію про готовність об’єкта до експлуатації – магазину з надбудованим житлом по вулиці Князів Коріатовичів, 72 «г».

2 квітня 2015 р. між Михайлом Посітком та міською радою укладено договір про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста. Для розрахунку коштів пайової участі він надав зведений кошторисний розрахунок вартості реконструкції на суму 91021 грн. З кошторисної вартості був вирахуваний розмір пайової участі, який становить 4448 грн. Цю суму він сплатив до міського бюджету. І 20 липня 2015 року зареєстрував за собою право власності на будівлю. 

У ході вивчення цього питання було виявлено низку порушень. Зокрема, договір дарування майнових прав не може розцінюватись як документ, який дає право на відчуження майнового права, яке йому ще не належало, але лише як «право очікування». Фактично всі дії мав проводити до завершення будівництва батько.

Крім того, пан Михайло не зазначив у декларації про реконструкцію і більшу вартість, чим зменшив розмір пайової участі внаслідок чого міський бюджет недоотримав близько 65 тис. грн. Незаконність реєстрації декларації про готовність об’єкта до експлуатації тягне за собою скасування державної реєстрації права власності. Отже, зважаючи на порушення, будівля є самочинною і підлягає знесенню. Тому пану Михайлу має бути запропоновано привести документи до відповідності і сплатити повний розмір пайової вартості будівництва.

Ось як прокоментував ситуацію, що склалася, міський голова Михайло Сімашкевич: «Тридцять життєво-важливих для наших кам’янчан сесійних питань, серед яких нові проекти, що потребують фінансової підтримки, зокрема затвердження з міського бюджету проекту Нової української школи, який має на меті підготовку до нового навчального року першокласників, зарплатня для освітян, фінансування громадських ініціатив – все це залишилося без розгляду. Та хіба це турбує «Свободу», яка не голосує за бюджет міста, не підтримує виділення коштів на медицину, культуру, соціальний захист, ігноруючи сотні важливих рішень? Ця політична сила голосує «за» лише тоді, коли вирішуються питання сплати податку за землю їхніх однопартійців, чи вирішення інших земельних питань у власних інтересах».

Сьогодні й надалі очікуються провокації, в місті працює група, яка дезінформує старше населення міста та опрацьовує і без того зневірених кам’янчан.


Теги: сесія, балаганне шоу

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.