Перейти на мобільну версію сайту


11.03.2016

ПРИГОДИ БРІТНІ ТА ЇЇ ЧАРІВНІ МАЛЮНКИ

Казку на конкурс «Літературна кав’ярня» прислала 12-річна Валерія Струсевич. Дівчинка родом зі Старої Ушиці, навчається в Староушицькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів екологічного напрямку. До конкурсу їй допомогла підготуватися бібліотекар бібліотеки-філіалу Кам'янець-Подільської РЦБС Галина Федорівна Власюк.

* * *
Це був сонячний ранок. Брітні збиралася в школу. Сьогодні буде її улюблений урок – образотворче мистецтво.
О восьмій годині вона вже сиділа за своєю партою і готувалася до уроку. Ось пролунав дзвінок на четвертий урок - Струсевич Валеріямалювання. Всі учні малювали прибульців, а Брітні ввесь час щось бурмотіла собі під ніс.
Закінчився урок, і вчитель оцінив роботу дівчинки на «відмінно». Весела прийшла додому Брітні. Пообідавши, дівчинка почула дивні звуки. І пішла до себе в кімнату, щоб подивитися, що ж то таке. Вона відкрила свій портфель і від подиву остовпіла. В неї там був такий самий прибулець, якого вона малювала на уроці.
Взявши альбом у руки, Брітні побачила в ньому дірочку замість прибульця. Розмовляючи з ним, дівчинка взяла олівці й уважно роздивилася їх. Вона побачила надпис «Чарівні олівці». Брітні зрозуміла, що це все витівки її олівців, і почала малювати загадковий острів і чудесних створінь. Свої малюнки Брітні залишила на столі, і вони могли будь-що накоїти. Повернувшись з прогулянки, дівчинка побачила розбите дзеркало.
Мама купила Брітні нове велике дзеркало. Підійшовши до нього, вона побачила напис «Незвичайне». Брітні замислилась: «Що ж тут незвичайного?» і доторкнулась до нього. Раптом дівчина опинилася на іншій планеті. Вона згадала, що малювала таку планету і назвала її «Планета Таємниць».
Брітні гралася, веселилася, та раптом їй захотілося додому. Вона згадала, що може намалювати, що захоче і все стане справжнім.
Дівчинка намалювала машину для здійснення бажань і вмить опинилася в рідній домівці.
А незабаром Новий рік. Дівчинка знову взяла в руки олівці і намалювала ялинку, прикраси, Діда Мороза, Снігурочку. Прийшла новорічна ніч. Всі танцюють, радіють, веселяться і співають, а Брітні малює подарунки. Молодшій сестричці - конструктор. Татові - нову машину. Весело зустріла свято Брітні.
Вона і далі продовжувала малювати диво-малюнки, але вже звичайними олівцями.

Теги: літературна кав’ярня, ГО "Територія розвитку"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.