Перейти на мобільну версію сайту


25.07.2014

ПРИЄМНЕ Й НЕ ЗОВСІМ

Як завжди, Кам’янець попереду всіх по впровадженню новаторських ідей та енергозберігаючих технологій. Аби економити бюджетні кошти й енергію, КП «Міськліфтсвітло» розпочало заміну на вул.Шевченка від Північної до Пушкінської звичайних світильників вуличного освітлення на світлодіодні.
Нові лампи, на відміну від старих, дають 50-відсоткову економію.
Поряд із освітленням вулиць, працівники комунального підприємства проводять кронування дерев, які заважають лініям електропередач. Під заміну потрапляють і лампи, які вже відпрацювали свій ресурс.
- Бажано було б проводити суцільну заміну, - каже директор КП «Міськліфтсвітло» Володимир Крилов, - але, на жаль, міська казна не має грошей, тай підприємство не має власних обігових коштів, щоб закупити лампи.
На столі у Володимира Уляновича купа неоплачених рахунків за вже використані лампи, фарбу для розмітки, запчастини. Напевне, якби не довіряли Крилову, то підприємству не давали б у борг.
- Двічі на тиждень ми проводимо об’їзд вулиць, - продовжує Володимир Улянович. - Там, де лампа перегоріла, робимо заміну. Тішить, що лампи нового покоління вищої якості, набагато довше служать, а головне - економні. Хотілося б на всіх вулицях замінити їх на світлодіодні, та, на жаль, нам дають грошей третину від потреби, тому викручуємося, як можемо. До прикладу, була крилов.jpgнагальна потреба терміново встановити нові стилізовані опори на вул.Князів Коріатовичів від Новопланівського мосту до Шевченка. Роботи ми виконали, але місто поки що за них не в змозі розрахуватися. Схожі стовпи зі світлодіодними лампами мають бути встанолені на вул.Уральська. Також продовжимо роботи зі встановлення світлодіодних світильників на Князів Коріатовичів - від Шевченка до Лесі Українки. Уже закуплені світильники «Альбані» на 15 тисяч грн.
Окрім цього, КП «Міськліфтсвітло» займається обслуговуванням ліфтів. За словами Володимира Уляновича, сьогодні, 25 липня, він мусить зупинити ліфти, за користування якими споживачі не сплачують гроші. Точніше не споживачі, а комунальні підприємства. Найбільша проблема в цьому плані з ЖЕО ТСЖББ - у будинках, які обслуговує це підприємство, ліфти точно будуть відключені.
Борг за рік і вісім місяців за користування ліфтами становить 18564,03 грн, з яких КПП «Південь» заборгувало 14469,20 грн за 1,5 роки, ТОВ «Сервіс-2002» - 5738,28 грн за 1,3 роки.
Тож найближчим часом зупиняться ліфти на вул.Розвадовського, 1, 5; Нігинському шосе, 33; просп.Грушевського, 22. Така ж доля чекає на мешканців вул.Червоноармійська, 10; вул.Космонавтів, 5 та 7; Хмельницьке шосе, 17; Нігинське шосе, 18, 20, 35 та вул.Розвадовського, 17.
Зупинка ліфтів стане поганим сюрпризом для мешканців цих будинків, але за це необхідно спитати з того, хто збирав гроші.
- Цього року на капітальний ремонт ліфтів потрібно освоїти мільйон гривень, - додає директор. - Роботи вже зроблені майже на половину суми. Кілька днів тому запустили два ліфти після капітального ремонту на Нігинському шосе, 25. Нині завершуємо ремонт двох ліфтів на Нігинському шосе, 20. Нещодавно КП «Міськліфтсвітло» передали функції нанесення розмітки доріг, також тепер ми відповідаємо за встановлення дорожніх знаків. Ми почали впроваджувати нову розмітку, білу з червоним, відзначати місця для зупинки автобусів так званою «блискавкою».

Теги: КП "Міськліфтсвітло", Володимир Крилов

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.