Перейти на мобільну версію сайту


19.04.2019

ПРИБЕРІМО МІСТО!

прибиранняМісячник з благоустрою в місті триває до 27 квітня. За цей час містяни, організації, установи, підприємства, навчальні заклади повинні прибрати прилеглу територію та власну територію від різного сміття – як побутового, так і будівельного. Інспектори КП «Муніціпальна іспекція» проводять роз’яснювальну роботу і дають приписи тим, хто не бачить проблеми і не прибирає своє сміття. 

Тривалий час не можуть визначитися мешканці вул.Тринітарської, 2, які проводять ремонтні роботи житла і складують будівельне сміття під будинком. Але такі випадки поодинокі, проте закон якийсь дивний, і його при бажанні можна обійти, або затягувати його виконання. Найгірша ситуація з прибиранням на Хмельницькому шосе, 11 – на АЗС. Орендарі земельної ділянки ПП «Укрпалетсистем» знаходяться в Коростині і їм, напевне, байдуже, що брудно в нашому місті. Інспектори з благоустрою вже неодноразово зверталися до керівництва, щоб воно належно утримувало орендовану земельну ділянку, але. Тому в них є ще тиждень, аби це питання було вирішено, інакше буде клопотання про розірвання договору оренди за неналежне утримання земельної ділянки.

Дещо краща ситуація цього року з прибирання та палінням сміття в приватному секторі. Напевне, люди стали свідоміші. З відповідальністю до роботи також ставиться КП «Кам'янецький парк», який відповідає за прибирання проїжджої частини, тротуарів і зеленої зони. Відповідальна за цю роботу Тетяна Шакшуєва.

Триває прибирання схилів каньйону річки Смотрич. До цієї роботи залучені альпіністи та волонтери. Інспектори також відзначили свідомість частини мешканців Старого міста, які прибрали сміття, але є там і проблеми. У покинуту будівлю на Зантуській уся вулиця зносить гілля, а мешканці прилеглого будинку опинилися заручниками, бо ж як хтось кине у те ріща сірник, згорить будинок сусіда. Але нам вдалося з’ясувати, що покинута будівля належить районній раді і її мають на травневій сесії передати місту, а місто має план пробити там прохід між вулицею Зантуська і Кузнечна. Є там також проблема і на території історичного факультету К-ПНУ, де мешкає в гуртожитку еліта нашого суспільства. Студенти та мешканці гуртожитку закидали скелю сміттям, на це вже неодноразово скаржилися мешканці нижньої вулиці. Але інспекторам пообіцяли, що буде прибрана скеля від сміття.

Щоб побутове сміття прибиралося вчасно, мешканці міста, особливо приватного сектору, повинні укласти угоду з КП «Спецкомунтранс». Отже, до Пасхи місто має бути прибраним. Хто цього не зробить, того притягнуть до адміністративної відповідальності за ст.152 КУпАП і доведеться сплатити штраф: фізичним особам – 340-1360 грн, юридичним – 850-1700 грн.


Теги: місячник благоустрою

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.