Перейти на мобільну версію сайту


26.05.2017

ПРЯМУЙТЕ ВСІ В ПАРК

парк1Новий флешмоб започаткувала 23 травня в міському парку команда SKYPIZZA «Зробіть краще нас!» за інформаційної підтримки газети «Кам'янецький часопис Ключ». Директор пріцерії пан Микола, можливо, як і багато кам'янчан, прагне бачити наше місто охайним та затишним.  

- Встелені доріжки, підстрижена трава, хіба не про це мріє кожен з нас, мешканець Кам'янця-Подільського? - каже пан Микола. - Чи легко це зробити? Звісно легко! Коли кожен із нас докладе маленьке зусилля для загального блага. 

Лопати, граблі, коси та ваше бажання - це те, що допоможе втілити в життя мрію.

паркНечислена команда SKYPIZZA очистила від хащів приблизно п’ять соток навпроти альпін-парку і естафету передала ДНЗ «Подільському центру ПТО», групі газозварювальників під керівництвом Бориса Чикригіна та їхнього майстра відділення Сергія Дідика.

- Наше місто дуже гарне, але ми хочемо, щоб воно було ще кращим і чистим, - каже Сергій В’ячеславович, - тому вирішили і свою частинку праці додати. Ми довели до ладу 12 соток території і естафету передали будівельному коледжу.

Коли бігла через парк з боку Пушкінської фотографувати, як працюють учні ДНЗ, наздогнала дітей зі школи, які разом із молоденькими вчительками прямували на екскурсію й післухала їхню розмову: «Дивись, які тут хащі і небезпечно ходити особливо у вечері. Якби хтось почистив їх, то можна не боятися тут ходити. Я колись до школи цією стежкою прямувала, а зараз не знаю у безлюдний час чи пішла би». 

І як вони зраділи коли побачили, що парк чистять. 

Теги: міський парк, команда SKYPIZZA «Зробіть краще нас!»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.