Перейти на мобільну версію сайту


29.12.2017

ПРИ ПОТРЕБІ ДОДАДУТЬ

сесія22 грудня пройшла позачергова 48-ма сесія міської ради. На порядок денний було винесено десять питань, які переважно стосувалася бюджету міста.

До початку пленарного засідання концертною програмою привітали присутніх із прийдешніми новорічно-різдвяними святами вихованці школи-інтернат Хмельницької обласної ради. За гарні привітання міський голова Михайло Сімашкевич та секретар міської ради Дмитро Васильянов вручили їм солодкі подарунки.

Щодо питань порядку денного, то депутати міської ради затвердили Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2018 рік, про відділ з питань регулювання земельних відносин та положення про відділ контролю за дотриманням законодавства про працю. Це питання викликало чимало обговорень, адже цей відділ буде контролювати дотримання вимог законодавства у сфері відносин між працівникам і роботодавцями, у зв’язку із тим, що нині люди отримують гроші в конвертах, а підприємці ховають податки.

Тепер зі збільшенням мінімальної зарплати держава підприємців заганяє під плінтус, а це означає, що багато робочої сили вивільниться, і люди залишаться без роботи, бо ж доведеться скорочувати штати. У цій ситуації у виграші будуть лише бюджетники.

Також розглянули внесення змін до міського бюджету на 2017 рік і використання залишків коштів 2017 року по субвенції з державного бюджету місцевим на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, отриману завдяки підтримці народного депутата Володимира Мельниченка.

Одним із основних питань стало затвердження міського бюджету на 2018 рік.

Також депутати палко обговорювали програму «Надання громадянам міста безоплатної стоматологічної допомоги». На 2018 рік є потреба у виділенні 1 млн 900 тис. грн. Це майже на 500 тисяч менше за минулий рік. Тому депутат Анатолій Гурома просив управління охорони здоров’я нікого не дурити, а виділити таку ж суму, як і раніше. Але депутати вирішили її зменшити, бо згідно з розрахункам, це є реальна цифра, а при потребі можна буде виділити ще грошей. 

Також жваво обговорили питання про припинення права користування земельною ділянкою ТзОВ «Інвестбуд-Кам’янець» та передачу її в оренду ТзОВ «Перлина Поділля». Мова йде про недобудований льодовий палац на міському стадіоні, який свого часу розпіарили депутати каденції 2012 року. Це злочин проти громади міста, який нічим не виправдати і за нього слід відповісти. Бо забудовувати спортивне ядро недопустимо. На тому місці колись були спортивні майданчики, але нині цю земельну ділянку вже повернути неможливо, адже вона перейшла в треті руки. Тепер лише за доброї волі новий господар може її повернути місту, але для цього потрібно понад два мільйони гривень. Отже, питання патове і вирішувати його слід було 10 років тому.

Крім того, було розглянуто петицію про будівництво притулку для тварин, зареєстровану на сайті міської ради, яка набрала достатню кількість голосів. Було дано доручення департаменту житлово-комунального господарства напрацювати ідеї щодо створення такого закладу й винести на розгляд депутатів. Але любителі чотирилапих, напевне, не розуміють, що не притулки будувати потрібно, а проводити роз’яснювальну роботу серед населення, щоб тварин не викидали на вулицю. Бо мало хто хоче витрачати свої податки на чужі забаганки.


Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.