Перейти на мобільну версію сайту


28.02.2020

ПРОВОКАЦІЯ НЕ ПРОЙШЛА. МАСЛО ДОСЛІДИЛИ

масло25 лютого відбулося публічне представлення результатів лабораторного дослідження масла, що постачається в дитячі садочки міста, на жиро-кислотний склад.

Продукція, зразки якої були відібрані фахівцями Держпродспоживслужби 11 лютого в трьох дошкільних навчальних закладах – ДНЗ №5, 18 і 23, відповідає вимогам ДСТУ. Про це повідомив заступник міського голови і голова спеціально створеної комісії Василь Сукач на пресконференції за участю начальника міськрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Анатолія Лавського та начальника управління освіти та науки Сергія Мельника.

У залі були присутні також депутати, журналісти, педагоги, представники громади, зокрема, батьки вихованців дошкільних навчальних закладів, які мали можливість поставити запитання і отримати на них відповіді. Мали слово і безпосередньо спеціалісти, які щодня відповідають за харчування маленьких кам’янчан у дитячих садочках і школах. За їхніми словами, вся продукція, яка потрапляє на столи дітям, має відповідну сертифікацію. А батьки при бажанні можуть продегустувати кожну страву.

– На цьому робота комісії завершується. Її результати будуть передані міському голові, – наголосив Василь Сукач. – А сьогоднішня ситуація і створений навколо неї резонанс говорять лише про те, що вибори наближаються.

І це дуже відчувалося в залі, куди зійшлося чимало провокаторів та одіозних осіб, які є постійними завжди і скрізь. Хоча їм не завадило би знайти час на психіатра. Але… Маємо, що маємо.

Отже, представники «Свободи» й надалі намагаються довести, що всі навколо фальсифікують результати, і лише їхня експертиза достовірна і масло, яке постачають в дитячі садочки, є поганої якості. Наполягали, що з постачальником слід розірвати договірні стосунки. Але якесь диво, чому тінь впала лише на масло, можна перевірити потрібно й інші продукти. Та «зуба» «Свобода» на їхніх власників немає. А тут, як червона ганчірка на бика, діє на них прізвище Мельниченко. А ще на носі вибори до місцевих рад, тому їм вкрай потрібно зганьбити політичного конкурента, а свій рейтинг за рахунок цього – підняти. От і причепилися до масла, а «Гіпсовик», який труїть концерогенним пилом і дітей і дорослих «Свобода» не бачить. Там же свої. Про це говорив депутат Валерій Слободян.


Теги: публічне представлення результатів лабораторного дослідження масла

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.