Перейти на мобільну версію сайту


13.01.2017

ПРОСТО РАДІТИ ЖИТТЮ

клуб-1Міф про те, що у сільській місцевості взимку немає чим зайнятися, з легкістю вдалося розвіяти під час цьогорічних зимових свят. На дворі хурделиця й навіть носа не хочеться висувати з теплої хати, аж тут отримую запрошення відвідати... жіночий клуб.

Осередок жіночої культури та єднання з’явився у селищі Стара Ушиця не так давно. Його ініціатором стала місцева громадська активістка Лариса Андрєєва. До речі, свого часу Лариса проживала у Кам’янці-Подільському та займала активну життєву позицію, відстоюючи права жінок у суспільстві.

- Коли переїхала жити на малу Батьківщину, була вражена, на скільки тут жінки не мають часу на себе, - ділиться враженнями активістка. - Зазвичай, у жінок є два вектори в житті - робота і сім’я. А коли ж викроїти час на себе? Жіноча енергетика влаштована так, що нам потрібне спілкування. Тож почала шукати однодумців.

Чимало проблем було з місцем, де би ми могли з жінками зустрічатися, але, дякуючи районному керівництву, нам дозволили займатись у територіальному центрі соціального обслуговування. 

Сьогодні у жіночому клубі можна відвідати заняття з гімнастики та йоги, навчитися робити вправи, необхідні для власного здоров’я, а ще - поспілкуватися з цікавими людьми. У планах клубу - проводити зустрічі з відомими особистостями нашого краю а також майстер-класи з різних видів декоративно-ужиткового мистецтва.

- Хтось вміє вишивати, хтось в’язати, є прекрасні кулінари і садівниці, - каже Лариса Андрєєва. - Усі вони із задоволенням діляться своїми знаннями. Для наших зустрічей немає обмежень за віком, тож старші можуть навчити молодших і навпаки. Хочеться вірити, що люди не будуть байдужими до своїх проблем та свого населеного пункту і за нашим прикладом в інших селах району створюватимуться подібні жіночі клуби, де відвідувачі будуть зустрічатися і просто радіти життю.


Теги: жіночий клуб, с.Стара Ушиця

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.