Перейти на мобільну версію сайту


22.05.2020

ПРОГУЛЯЛИ СЕСІЮ - ЗАЛИШИЛИ ХВОРИХ БЕЗ ЗНЕБОЛЮЮЧИХ

35Сьогодні, 22 травня не відбулася позачергова сесія міської ради через не явку депутатів. На засіданні мали розглядатися важливі для життєдіяльності міста питання, які стосуються фінансування медицини, освіти, комунальної сфери. Зокрема про виділення грошей на придбання для дитячих садочків необхідних дезінфікуючих та захисних засобів. Через це садочки не можуть розпочати свою роботу. Також не внесені зміни до медичних Програм «Забезпечення заходів з недопущення занесення і поширення на території міста випадків захворювання, спричиненим новим кроронавірусом та метою епідемічного благополуччя» та «Забезпечення готовності закладів охорони здоров’я міста до прийому хворих на гостру респіраторну хворобу, спричинену короновірусом». А також у повітрі зависли бюджетні питання.

На сесію прийшло лише 14 депутатів (Борис Цвігун, Юрій Пливанюк, Юрій Яриновський, Василь Кобильник, Андрій Мастикаш, Олександр Бабчинський, Геннадій Невенчан, Василь Гаврилюк, Микола Шуханов, Валерій Слободян, Валерій Гаджук, Анатолій і Степан Гуроми та Андрій Конюшенко) із 36. Отже сесія не відбулася і міський голова переніс її на понеділок, 25 травня. Міський голова обурився з цього приводу і пообіцяв зробити аналіз депутатської роботи кожного, а також відвідування нашими обранцями пленарних засідань.

- Політичні амбіції не дали передати виконавчому комітету повноважень з прийняття важливих для міста рішень на час карантину, - зазначив Василь Кобильник. – Тепер ми пожинаємо плоди. Через відсутність кворуму не проголосували за питання підтримки медиків. Громада має дати оцінку таким депутатам і їхньої бездіяльності.

- Онкохворі залишились без знеболюючих ліків, дай Боже, щоб ніхто не бачив, як такі люди мучаться - обурився депутат Борис Цвігун. – Це великий гріх.

Депутат Яриновський порушив питання про те, що в магазинах продають хліб без обгорток і люди беруть його в руки та гроші теж. Він вважає, що профілактику має проводити поліція. На це міський голова повідомив, що хліб усі зобов’язані продавати упакований.

- У мене шок від моїх колег депутатів, - каже Юрій Пливанюк, - це просто парадокс. Більшість з тих, хто телефонує мені і співчуває з приводу карантину. Передаю усім великий «ПРИВІТ» від усієї галузі охорони здоров’я та громади міста. Ситуація наразі не просто, бо зростання захворюваності йде в місті та у державі і наші намагання жорстко тримати ситуацію під контролем і хотіли щоб все щонайшвидше закінчилося. Але…

- Такої безвідповідальності перед громадою я не розумію, - підсумував Михайло Євстафійович. – Політичні партії не захотіли передати виконавчій владі повноважень, тому прошу прийти на свої робочі місця депутатів і прийняти важливі для громади рішення.Теги: сесія міської ради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.