Перейти на мобільну версію сайту


10.11.2017

ПРО ВОДУ ТА МІСТО, ДЕ МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ

ігнатєв7 листопада в краєзнавчому відділі Центральної міської бібліотеки імені Костя Солухи відбулось відкриття нової виставки фотохудожника Петра Ігнатьєва. Цього разу митець презентував добірку світлин, об’єднаних під назвою «Вода і місто, де мрії збуваються».

«Колеги по творчості, журналісти та шанувальники таланту неординарного митця, що були присутні на заході, із захопленням занурились у світ справжнього й неповторного мистецтва. Родзинкою виставки були роботи, де гра світла і тіні представила відображення у воді вуличок Старого міста в новому й подекуди несподіваному ракурсі», – діляться враженнями співробітники бібліотеки.

А й справді, виставка справила на присутніх незабутнє враження – оглядаючи її, переконалися, що цікава ідея в руках професіонала дає відповідний результат.

Низка позитивних вражень, що витала у повітрі, не давала змоги промовчати, тож правом висловити свої думки щодо презентованої виставки скористалися всі охочі. Поспілкувались і на різні теми – про особливості виставок в Україні та закордоном, несподівані сюрпризи долі та зустрічі, які дарує улюблене заняття, про сучасний стан фотомистецтва в країні, його минуле та перспективи. Згадували колеги Петра Дмитровича і про його перші кроки у світі фотографії, дебютні виставки, перемоги, різноманітні експерименти та спроби. Власними спогадами поділився і винуватець свята. Розповів про свій творчий шлях, як-то кажуть, від джерел, що формували зовсім невеликий струмочок, і аж до часів, коли він перетворився на впевнену в собі ріку.

Як зізнається Петро Дмитрович, того доробку та досягнень, які він має нині, не було би без його близьких, друзів, вірних колег, безкінечних творчих пошуків та, звісно ж, поціновувачів його творчості. Останні щодня спонукають митця шукати все нові й нові ракурси, бачити крізь об’єктив те, що іншим не під силу, дивувати та радувати своїми світлинами на просторах Facebook і не тільки. Як стверджують любителі творчості Петра Ігнатьєва, його світлини задають настрій кожному дню, налаштовують на робочий лад, заряджають позитивом та не дають забути про ранкову філіжанку кави – викладати у Facebook на сході сонця фото з чашкою кави уже давно є гарною традицією фотохудожника.

«Вода і місто, де мрії збуваються» – 113-та виставка Петра Дмитровича в Україні. Серед них – три персональні в Хмельницькому. Також у його арсеналі 22 міжнародні виставки, які в сумі із попередніми складають 135. Окрім того, Петро Ігнатьєв – співавтор книг про м.Сатанів, Кам’янець-Подільський, серії листівок, путівників, буклетів.

Експозиція, розгорнута у стінах центральної міської бібліотеки імені Костя Солухи, діятиме впродовж листопада та декількох тижнів грудня. А напередодні Нового року Петро Дмитрович пообіцяв здивувати всіх вчергове. Якою буде його 114-та виставка, дізнаємось зовсім скоро.


Теги: виставка фотохудожника Петра Ігнатьєва

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.