Перейти на мобільну версію сайту


28.02.2020

ПРЕДСТАВИЛИ НОВОГО ГОЛОВУ, ПРИЙНЯЛИ ПРОГРАМИ, ЗАТВЕРДИЛИ ЗВІТ

сесіяВчора відбулося засідання сорок другої сесії районної ради VII скликання, на початку якого було офіційно представлено нового голову Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Анатолія Бернашевського.

Звертаючись до депутатського корпусу, начальників структурних підрозділів виконавчої гілки влади, він озвучив свої основні напрямки роботи, які планує реалізувати під час своєї каденції. Своїми принципами в роботі він назвав порядність, вимогливість і результативність. Після офіційної частини сесія розпочала свою роботу. Головою районної ради Віктором Криваком були озвучені 4 питання, що надійшли після прийняття розпорядження про скликання сесії. Так, депутати майже одноголосно підтримали звернення щодо продажі земель сільськогосподарського призначення та щодо відміни абонентської плати за транспортування газу. На відміну від цих двох питань, інші два не знайшли підтримки в депутатського корпусу. Вони стосуються нежилого приміщення по вул.Шевченка, 49 (колишня санепідемстанція, загальна площа 544 кв.м). Сформульовані питання так: «Про створення тимчасової контрольної комісії для встановлення обставин передачі в приватну власність будівель і споруд районної ради за адресою вул.Шевченка, 49 в 2014 році, а також пошкодження будівель і споруд за даною адресою» та «Про зобов’язання голови районної ради про розірвання договору оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та селища Кам’янець-Подільського району» (за тією ж адресою). Питання неодноразово піднімалися під час не однієї сесії районної ради. Але в силу певних причин, які обговорюються, мабуть тільки кулуарно, підтримки більшості депутатів вони не знаходять. Під час затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2019 рік, депутати Микола Жоган та Ігор Гай попросили дати детальне роз’яснення, які кошти були витрачені на ремонт доріг району та про власників сільсьськогосподарських підприємств, що сплачують орендну плату за пай лише 3%, враховуючи той факт, що деякі аграрії дають в районі майже 20%. Перелік цих підприємств озвучив начальник фінансового управління райдержадміністрації Олександр Федик. Також він запевнив, що 2019 рік фінансово був повністю закритим, немає заборгованості ні по виплаті заробітної плати ні по енергоносіям.

Упродовж сесії було підтримано низку важливих для життєдіяльності району програм, окрім однієї «Про підтримку діяльності органів виконавчої влади», на фінансування якої потрібно 4 млн.37 тис.900грн. Необхідність створення такої програми виникла через те, що в бюджеті 2020 року не було передбачено скорочення посадовців, яке потягнуло за собою виплату їм матеріальної допомоги, оздоровчих та відпускних. На жаль, депутати цю програму не підтримали. Натомість затвердили список присяжних у складі 15 чоловік та призначили директором районного інклюзивно-ресурсного центру Кам’янець-Подільської районної ради Наталію Стрільчук.


Теги: сесія райради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.