Перейти на мобільну версію сайту


16.08.2019

ПРАЦЮЮТЬ ПОВНИМ ХОДОМ

будівництвоЦьогоріч для Хмельниччини у державному бюджеті передбачили понад 1 млрд 268 млн грн на реалізацію інвестиційних проектів. Про це повідомляють в управлінні регіонального розвитку та будівництва ОДА. З них уже профінансовано більше 708 млн грн, а освоєно за станом на 1 серпня понад 368 млн грн. 

6 серпня начальник управління регіонального розвитку та будівництва ОДА Віра Бригадир спільно з інженером ДП «Хмельницька обласна служба єдиного замовника» Олександром Бондарчуком з робочим візитом побувала у низці районів області. Так, посадовці ознайомилися з ходом будівельних робіт на двох об’єктах, що фінансуються за рахунок Державного фонду регіонального розвитку: в дитячому садочку в с.Вербка Гуменецької ОТГ та приміщенні під розміщення лікувального діагностично-консультативного центру і фізіотерапевтичного відділення міської поліклініки №1 в Кам’янці-Подільському.

На реконструкцію дитячого садочка в с.Вербка в 2019 році передбачено фінансування в сумі 2 млн 93 тис. грн. На сьогодні з них вже використано 800,175 тис. грн. За рахунок цих коштів виконано роботи із заміни дахового перекриття, зведено фундамент під прибудову, що слугуватиме актовою залою, розпочато утеплення приміщення.

4 млн 246 тис. грн з ДФРР передбачено на реконструкцію приміщення під розміщення лікувального діагностично–консультативного центру та фізіотерапевтичного відділення міської поліклініки №1 в Кам’янці-Подільському. З них використано 1 млн 283 тис. грн. Станом на 2 серпня відремонтовано кабінети 4 поверху та частково 2-го, розпочато утеплення приміщення.

На постійному контролі в управлінні регіонального розвитку та будівництва ОДА перебуває будівництво амбулаторій загальної практики сімейної медицини в сільській місцевості, що фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. У ході поїздки Віра Бригадир побувала на шести об’єктах будівництва амбулаторій.

Зокрема, посадовці проінспектували будівництво Перегінської (с.Перегінка Ярмолинецького району), Балинської (с.Балин Дунаєвецького району), Рахнівської (Дунаєвецька міська ОТГ), Голосківської (Гуменецька ОТГ), Вихватнівської (Китайгородська ОТГ) та Шутнівської амбулаторії (Слобідко-Кульчієвецька ОТГ).

Ще одним із напрямків виїзної перевірки був контроль якості виконання поточного середнього ремонту доріг комунальної власності у Кам’янці-Подільському, що фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах. У 2019 році для міста передбачено фінансування за рахунок вказаної субвенції в сумі 5,4 млн грн, за станом на 6 серпня вже використано 4,1 млн грн.

Теги: будівництво амбулаторій просувається

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.