Перейти на мобільну версію сайту


21.09.2018

ПОЗАШКІЛЛЯ РАЙОНУ СТАРТУЄ

позашкілля-2Різнобарвною веселкою квітів, щедрим урожаєм іде осінь, а разом з нею мрії і нові плани, бажання, світлі думки і щирі сподівання.

Дуже важливо, щоб саме дитинство запам’яталося добрими справами, веселим пізнанням, відкриттями та розвитком здібностей, якими наділені всі діти, тому і необхідно, щоб кожна маленька людина отримала рівні можливості для прояву свого таланту, а для цього створені всі умови.

Доступність позашкільної освіти реалізується шляхом організації роботи гуртків на базі закладів освіти Кам’янець-Подільського району. Працюють гуртки в тих школах, де є необхідна матеріальна база, навчальні кабінети, майстерні для занять. Цього року в районному Будинку школяра позашкільною освітою охоплено близько тисячі дітей та працюватиме 45 гуртків з різних напрямків на базах шкіл району: Довжоцького НВК, Орининської ЗОШ І-ІІІ ст., Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст., Приворотської ЗОШ І-ІІІ ст., Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст., Чорнокозинецького НВК, Залісько‑1 ЗОШ І-ІІ ст., Завалецької ЗОШ І-ІІ ст., Кам’янської ЗОШ І-ІІ ст., Панівецької ЗОШ І-ІІ ст. 

Педагогічний колектив районного Будинку школяра, яким успішно керує директор Віталіса Побережна, приділяє велику увагу створенню умов для творчого розвитку дітей, вдосконалення виховної роботи та розбудови позашкільної освіти.

Керівники гуртків реалізовують запити і пізнавальні потреби вихованців. Це професійні, креативні, висококваліфіковані педагоги: Христина Мельник, Тамара Романова, Олександр Іванюк, Тетяна Шидловська, Світлана Будник, Оксана Мельник, Володимир Приймак, Майя Мозолюк, Микола Карасюк, Олег Григоренко, Ольга Говорушко, Анатолій Паладійчук, Оксана Орчаківська, Ганна Крузер, Ірина Борзишена, Діана Хажинська, Людмила Заклевська, Ігор Стефанів, Ольга Підгородецька, Наталія Лабуняк, Тетяна Наголюк, Олександр Побережний, які ставлять за мету пов’язати навчально-виховну діяльність гуртків науково-технічної творчості, художньо-естетичного мистецтва, туристсько-краєзнавчого, екологічного та науково-дослідницького напрямків.

позашкілля-1Вихованці району є активними й успішними учасниками обласних та всеукраїнських конкурсів, акцій, заходів. За підсумками результативності в минулому навчальному році, серед двадцяти районів області Кам’янець-Подільський район здобув І місце з науково-дослідницького напрямку (МАН), ІІ місце з художньо-естетичного та ІІІ місце з науково-технічного напрямку. Також маємо ІІ місце з художньо-естетичного напрямку за підсумками всеукраїнських конкурсів.

Для юних обдарувань щорічно 1 червня проводиться районне свято «Сузір’я талантів». За підтримки народного депутата Володимира Мельниченка та районної влади діти отримують грошові винагороди.

Район багатий на таланти, але для того, щоб вони могли повністю реалізувати свої здібності, їм потрібна підтримка та допомога. Велика увага розвитку позашкілля приділяється першим заступником голови РДА, куратором освіти Маріанною Великохатько та начальником відділу освіти Оленою Пронозюк, які роблять все, аби позашкілля стало майданчиком для успішного старту обдарованої особистості.

Позашкільна освіта допомагає школі розвивати компетентності учня в позаурочний час, а також є доступною для кожної дитини. Надзвичайно важливим є те, що діти знаходять себе в тому чи іншому гуртку, виді діяльності чи спорті, тому що заняття в гуртках дозволяють не тільки урізноманітнити організацію вільного часу учнівської молоді, але й надати їй додаткові знання, відволікти від шкідливих звичок. Це є пропагування здорового способу життя, це є майбутнє нашої держави.


Теги: позашкілля працює

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.