Перейти на мобільну версію сайту


20.07.2018

ПОВЕРНУЛИСЯ ЩАСЛИВИМИ

дітиМинулого тижня із 10-денної мандрівки до польського міста Тарново-Подгурне повернулися 45 юних кам’янчан, які мали змогу відпочивати там завдяки багаторічній співпраці двох міст.

Діти, їхні батьки та особи, що супроводжували на зустрічі, за результатами поїздки розповіли про свої емоції від перебування за кордоном. За словами кам’янчан, мандрівка їм надзвичайно сподобалася. Вони були вражені не лише побаченим і власне відпочинком, але й ставленням сторони, що приймала гостей.

Організатори поїздки з польського боку підготували для наших діток чимало сюрпризів і подарунків, зустрічей з керівництвом Гміни, екскурсії до музеїв та аквапарку. Також кожній дитині вручили по рюкзаку зі шкільним наповненням. Діти були надзвичайно задоволені насиченою програмою і цікавим відпочинком.

Від польських друзів супроводжуючі особи передали міській владі велику подяку за формування такої гарної групи дітей, а юні кам’янчани та їхні батьки – за організацію прекрасного відпочинку.

Нагадаємо, що це була п’ята поїздка дітей нашого міста до Тарново-Подгурне за п’ять років. Цьогоріч відпочивати їздили діти-сироти.

Теги: діти повернулись з Тарново-Подгурне

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.