Перейти на мобільну версію сайту


19.05.2017

ПОВЕРНІТЬ ПЛИТКУ!

16 травня відбулася 34 (позачергова) сесія міської ради. На порядку денному було лише три питання: про надання дозволу КП «Міськтепловоденергія» на отримання кредиту у формі овердрафту для поповнення обігових коштів на суму не більше 4000,00 тис. грн під ставку не більше 19,9% річних терміном дії до 12 календарних місяців. Депутати погодилися внести зміни до міського бюджету. А також про участь у програмі грантового фінансування.

За словами міського голови Михайла Сімашкевича, місто братиме участь у грантовій програмі Європейської Комісії в східних країнах-сусідах за підтримки флагманської ініціативи Східного партнерства зі сталого розвитку муніципалітетів «Мери за економічне зростання».

А на початку сесійного засідання депутат Михайло Посітко попросив колег підтримати заяву до поліції з приводу того, що в оголошеннях у соцмережах з’явилася пропозиція про продаж кам’янецької цінної старої бруківки.

Щоправда, вже після сесії на засіданні земельної комісії члени її припустили, хто з підприємців Старого міста зняв бруківку і замість неї встелив шлях неякісною тротуарною плиткою.


Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.