Перейти на мобільну версію сайту


11.10.2019

ПООБІЦЯВ ПАН КОЖУХА, АЛЕ ТІЛЬКИ ЙОГО СЛОВО ТЕПЛЕ

doroga9 липня 2018 року між Україною та Європейським інвестиційним банком було укладено фінансову угоду щодо проєкту «Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України».

Мета проєкту – створення безпечних умови для водіїв транспортних засобів і пішоходів, зменшення кількість ДТП, відновлення об’єктів міської інфраструктури.

Нагадаємо, що саме завдяки роботі народного депутата України Володимира Мельниченка та міського голови Кам’янця-Подільського Михайла Сімашкевича, які ініціювали участь в цьому проєкті й нашого міста, його також було включено до нього.

Загалом для участі в програмі «Безпечне місто» було відібрано шість міст України – Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Львів (міста з мільйонним населенням) та Кам’янець-Подільський (100 тисяч населення). Загальний обсяг фінансування проєкту становить близько 150 млн євро.

Однак вже більше року кошти не можуть надійти в міста, адже ні попередня, ні нинішня Верховна Рада не ратифікували необхідну фінансову угоду.

Заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк відзначив, що саме забюрократизованість у прийнятті рішень є перешкодою повноцінному втіленню задуманих інфраструктурних реформ.

Теги: проєкт «Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.