Перейти на мобільну версію сайту


07.04.2017

ПОГОДИЛИ ШЛАГБАУМ, ФОРМУ І ТУАЛЕТ

6 квітня пройшло чергове засідання виконкому. Як завжди, на порядок денний виносилися питання надання одноразової допомоги, призначення опікунів та піклувальників над неповнолітніми, надання адрес житловим і нежитловим приміщенням та погодження паспортів прив’язки.

Також мова йшла про погодження проекту рішення сесії міської ради «Про зміну типу і назви НВК №8» у складі гімназії з українською та російською мовами навчання. Начальник управління освіти і науки Світлана Старченко зауважила, що це НВК вже не відповідає своєму призначенню, тут немає гімназійних класів і такої нагальної потреби в російськомовних класах, адже немає стільки дітей, щоб була наповнюваність класів. Тому НВК перепрофільовано в ЗОШ, але російськомовні класи будуть збережені.

Дебати розгорнулися навколо питання щодо встановлення шлагбауму при в’їзді на територію перинатального центру. Така потреба виникла через те, що під’їхати до пологового будинку чи гінекології неможливо, адже там ставлять автівки відвідувачі, хоча за десяток метрів є автомобільна парковка, а потім карети швидкої не мають можливості припаркуватися при потребі, адже там цілковитий хаос. Тому вирішено шлагбаум, який було знято в Старому місті, встановити там. Крім того, при в’їзді до перинатального центру є приміщення для охоронця, який, окрім того, що впускатиме і випускати спецтранспорт, ще є запорукою охорони всього центру.

Жахлива ситуація з хаотичним паркуванням і на території міської лікарні, що на Пушкінській. Там взагалі для спецтранспорту немає доступу: знахабнілі автомобілісти якби могли, то заїжджали би на другий поверх своїми залізними кіньми. Тому є потреба й там при в’їзді на територію лікарні встановити шлагбаум та забезпечити лікарню охороною. Зрозуміло, що на це немає грошей, але можна переглянути штати і для безпеки хворих та медиків відшукати резерв.

Наступним дискусійним питання було затвердження зразків форменого одягу, знаків розрізнення і норм забезпечення речовим майном працівників КП «Муніціпальна поліція». Мова йшла про зразки одягу літнього і зимового, в чому мають ходити інспектори на роботі. Ціна питання 91 тис. грн, його депутати під час сесії зняли з розгляду на доопрацювання. Також було знято питання про придбання фотоапаратів і спецзасобів. І дарма, бо на які засоби інспектори мають фіксувати доказову базу і як відбиватися від собак, які на них спускають розлючені чи п’яні газди, які свою правоту доводять кулаками чи ножем. 

Цього тижня з інспекторами мініципальної поліції було два небезпечних для їхнього життя інциденти. Після зауваження щодо неналежного утримання території, про що поскаржилися сусіди, на двох інспекторів кинувся чоловік з тесаком у руках. У такому разі муніципальні поліцейські змушені викликати звичайних поліцейських, ті складуть протокол на дебоширів і на тому справа заглохне, бо їм надійде відповідь приватного характеру, що складу кримінального злочину немає, звертайтеся до суду. А коли ж людям, які з ранку і до смеркання працюють, ходити ще й по судах?

Правильно з цього питання висловився член виконкому Олександр Бродовський, що інспектори - це обличчя нашого міста і в них не така вже й велика зарплата, щоб вони за власні гроші купували собі одяг тощо.

Сергій Бабій додав, що вони повинні мати достойний вигляд, щоб їх сприймали серйозно. Присутні на засіданні наполягали, щоб інспектори показали, скільки грошей вони принесли в казну, і тоді їх будуть одягати.

- Муніципальні поліцейські - це не каральний орган, а представники міської ради, які допомагають у наведенні порядку й чистоти в місті, - додав Сергій Віталійович. – Вони ж не відразу штрафують людей, а здебільшого проводять бесіди, і кам’янчани самі розуміють, що потрібно не смітити і прибирати.

А це означає, що комунальникам не потрібно буде витрачати час і кошти на прибирання й вивезення сміття.

Також розглядалося питання про надання пільги зі сплати земельного податку. Зокрема, це стосувалося пільги на земельний податок ветеринарної медицини міста і району та ПАТ «Гіпсовик».

Директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури Майя Гурська представила на погодження про передачу з балансу КП «Кам’янець-Подільська міська друкарня» на баланс державного історичного музею заповідника гараж, що на площі Польський ринок, 18, для подальшого облаштування там громадського туалету.

Теги: засідання виконкому

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.